Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 1.6 TDI  (Okunma sayısı 60295 defa)

Çevrimdışı SoundCarMan

• Forumillegal.com<<--
Ynt: 1.6 TDI
« Yanıtla #14 : 07 Temmuz 2009, 23:45:34 »
o paralara hangi çılgın o arabayı alırki daha güzelleri mevcut

« Yanıtla #15 : 13 Temmuz 2009, 15:35:48 »
o paralara hangi çılgın o arabayı alırki daha güzelleri mevcut

Mesela?

Çevrimdışı SoundCarMan

• Forumillegal.com<<--
« Yanıtla #16 : 25 Temmuz 2009, 19:10:58 »
Mesela?
ford focus titanum mesela... opel astra

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #17 : 30 Temmuz 2009, 21:48:28 »
    ford belki olabilir de opel içime sinmez

« Yanıtla #18 : 30 Temmuz 2009, 22:16:36 »
ford a 38 bin 40 bin tl vercegime  golfe binerim 2 bin 4bin tl daha verip

Çevrimdışı SoundCarMan

• Forumillegal.com<<--
« Yanıtla #19 : 30 Temmuz 2009, 22:35:44 »
o senin problemin hatta istersen 1,6 sekiz walf tofaş doğan motorlusunu alırsın

« Yanıtla #20 : 30 Temmuz 2009, 23:19:51 »
ford a 38 bin 40 bin tl vercegime  golfe binerim 2 bin 4bin tl daha verip

Golfün highline ı ile ford titanium arasında yaklaşık 10 bin lira fark varmış. Ford kullanmadım şimdiye kadar onu da denemek lazım karar vermek için. Ama opel astranın yeni kasasını denedim hiç beğenmedim.

« Yanıtla #21 : 31 Temmuz 2009, 15:32:45 »
o senin problemin hatta istersen 1,6 sekiz walf tofaş doğan motorlusunu alırsın
fordu alın binin kullanın  sonra kon usun  nasıl masraflı bi arac oldugunu anlarsınız 50 binde turbosu giden  dizel arabayı alsın fabrika bi tarafına garaj niyetine koysun

« Yanıtla #22 : 31 Temmuz 2009, 21:32:15 »
ford focus titanum mesela... opel astra
Golf VI ya hiç binmedim ama 2004 Model Bora kullanıcısı olarak bindiğim Focus Titanium ve Astra dizel araçlar için şunu söyleyebilirim ki en az Massey Ferguson kadar kabine ses aldıklarıdır.İlaç sektöründe 6 yıldır çalıştığım ve birçok arkadaşımın çalıştığı ilaç firmalarının tercih ettiği dizel araçlar içinde ençok tercih edilen Focus tur.Ancak Focus'la VW asla kıyaslanamazlar.Çünkü bu arabalarda hatta en son modeli titanium da bile VW'in konforunu bulamazsınız.En başta koltukları bile benim arabam kadar rahat değil ve kullanırken size güven veren araçlar değil.Hatta ismini veremeyeceğim bir ilaç firması dizel Volvo S40 tan sonra şimdi 1.6 TSI motor Passat'a geçtiler.Yani anlatmak istediğim Sırf Dizel olduğu için o paralara o arabalar bence tercih edilmemelidir.Öyle olsaydı bu firma dizel Volvo'dan sonra benzinli Passat'a geçmezlerdi diye düşünüyorum.

Herkese iyi akşamlar...
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

« Yanıtla #23 : 31 Temmuz 2009, 23:56:32 »
1,6 tdi vardı geçende doğuş otoda.  satıldığı yazıyordu galiba 50 bin civarındaydı
Golf kullanmak ayrıcalıktır...

Çevrimdışı SoundCarMan

• Forumillegal.com<<--
« Yanıtla #24 : 02 Ağustos 2009, 12:40:38 »
fordu alın binin kullanın  sonra kon usun  nasıl masraflı bi arac oldugunu anlarsınız 50 binde turbosu giden  dizel arabayı alsın fabrika bi tarafına garaj niyetine koysun
bende bir ford kullanıcısıyım ama yeni bir ford kullanıcısı çevremde 100 binde 2006 model fiestası olan bir abi var ne turbosu patladı ne bişey oldu ve acayip az yakıyor..
Golf VI ya hiç binmedim ama 2004 Model Bora kullanıcısı olarak bindiğim Focus Titanium ve Astra dizel araçlar için şunu söyleyebilirim ki en az Massey Ferguson kadar kabine ses aldıklarıdır.İlaç sektöründe 6 yıldır çalıştığım ve birçok arkadaşımın çalıştığı ilaç firmalarının tercih ettiği dizel araçlar içinde ençok tercih edilen Focus tur.Ancak Focus'la VW asla kıyaslanamazlar.Çünkü bu arabalarda hatta en son modeli titanium da bile VW'in konforunu bulamazsınız.En başta koltukları bile benim arabam kadar rahat değil ve kullanırken size güven veren araçlar değil.Hatta ismini veremeyeceğim bir ilaç firması dizel Volvo S40 tan sonra şimdi 1.6 TSI motor Passat'a geçtiler.Yani anlatmak istediğim Sırf Dizel olduğu için o paralara o arabalar bence tercih edilmemelidir.Öyle olsaydı bu firma dizel Volvo'dan sonra benzinli Passat'a geçmezlerdi diye düşünüyorum.

Herkese iyi akşamlar...
massey ferguson kullandınmı hiç hayatında :D
1,6 tdi vardı geçende doğuş otoda.  satıldığı yazıyordu galiba 50 bin civarındaydı
Doğuş sizi yiyor artık uyanın 50 milyara golf olurmu ya

« Yanıtla #25 : 04 Ağustos 2009, 19:37:12 »
DDoğuş sizi yiyor artık uyanın 50 milyara golf olurmu ya

Bu görüşe kesinlikle katılıyorum. Saçma sapan fiyat politikaları olmasa Bende Honda'ya değil Vw'e binerdim.  ;D
My Name is IBRAHIM UZULMEZ and I use Clear For men :D

« Yanıtla #26 : 11 Ağustos 2009, 11:13:38 »
satılmaz diyorsunuz ama yollarda golf 6 lar boy göstermeye basladı bence gayet güzel satısı olacak zaten parası olan adam 35 i verdikden sonra 40 ıda verir 42 yi veren 50 yide verir.

Çevrimdışı SoundCarMan

• Forumillegal.com<<--
« Yanıtla #27 : 11 Ağustos 2009, 12:32:32 »
fosilci kardeşim aynı bi arkadaşımın vardı oda doblo alacağıma gider connnect alırım diyorum connecet alacağıma caddy alırım diyodu caddy alacağıma porter alırım diyodu gitti doblo aldı
şahsen ben öle şeylere inanmıyorum onu veren onuda veremez belki adamın son limiti fiesta ilk çıktığı günlerde ne kadar çok sattı focusta aynı şekilde corsada ama gel görki  yollarda golf 5 çok nadir gözüküyor ki golf 6 sayılı tamam vw lafımız yok bizim doğuşa lafımız var doğuş oto sanki lüks araç satıyor gibi davranıyor eğer lüks araç satıyosa servisleride ona göre olmalı diye düşünüyorum abim benim boyacı ark otoda çalıştı tırdan hep araçlar hasarlı iniyormuş genelde boya yapıyorduk sıfır diye satılıyordu diye hatta bir keresinde transporterı komple boyamışlar bunlarda bir doğuş klasiği..