Gönderen Konu: vw golf v 1.6 fsı trendline araca sis farı ve hız sabitleyici takılabilirmi?  (Okunma sayısı 4814 defa)

Çevrimdışı s.ozturk52300

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2004 model Golf 1.6 FSI Trendline aracıma sis farı (ön )ve hız sabitleyici taktırabilirmiyim.Bunun için neler gerekir(parça olarak).Özellikle sis farı için far takımı alsam tak çalıştır şeklin demi olur yoksa ayrıca bir kablo hattı mı (enerji için) çektirmem gerekir.Bir de aracımın yaşından dolayı cam açma düğmeleri soyuldu.Yenilerini buldum ama değişimini kendim yapmak istiyorum.Bunun yapılışını göstererek anlatan bir link bilen var mı?Link'ide atarsanız çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkürler.Herkese kazasız belasız rahat sürüşler.
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2012, 17:56:56 Gönderen: s.ozturk52300 »

Çevrimdışı s.ozturk52300

• Profili Görüntüle
Sanırım yardım etmek isteyen kimse yok. :(

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
ikisi de olur.

sis farını orjinal taktır, diğerleri bir işe yaramaz ancak şekil olur. sis farının elektriğini arka sislerden alıyorlar ya da ayrı hat çekiyorlar.

cam açma düğmelerinin bir resmini atarsan nerden çıkacağını söyleyebiliriz
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Hız sabitleyici %90 takılır bazı motor kodları uymlu değil oda yenilerde genelde. Yet serviste 350tl civarıydı. dışarıda Türkyılmaz VW de 75tl alıp 50tlyede taktıranlar oldu.
Sis takılır orjinal parçayı dışarıdan orj. satıcılardan al, daha ucuz, muhtemelen Hella markadır. Türkyılmaz Atılgan Ayan  VW gibi.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı s.ozturk52300

• Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-vw-jetta-golf-far-acma-anahtari-cam-acma-dugmeleri-mat-krom-set-105149918/detay

ikisi de olur.

sis farını orjinal taktır, diğerleri bir işe yaramaz ancak şekil olur. sis farının elektriğini arka sislerden alıyorlar ya da ayrı hat çekiyorlar.

cam açma düğmelerinin bir resmini atarsan nerden çıkacağını söyleyebiliriz
Yukarıda link attım.Aldığım parçalarda birebir aynı.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Çevrimdışı s.ozturk52300

• Profili Görüntüle
http://www.youtube.com/watch?v=R2T6cmEs-Xg

Arkadaşlar cam açma düğmelerinin değişimi ile ilgili soru sormuştum.Şöför tarafındakinin değişimiyle ilgili youtube da görüntü buldum.Linkinide yukarıya attım.İhtiyacı olan bakar.Ama bana soağ tarafki düğme değişimiyle ilgili bilgi lazım lütfen yardımcı olun.