Gönderen Konu: sunroof hakkında bilgi  (Okunma sayısı 4844 defa)

Çevrimdışı mutluyum1

• Profili Görüntüle
sunroof hakkında bilgi
« : 25 Aralık 2010, 16:12:08 »
merhaba arkadaslar yıllardır golf kullanıcısıyım suan arabamı yeniledim, 2004 gol5 kasa sportline aldım  aracımda orjinal sunroof var bazen yolda giderken aracımın sunrofu yukarı kalkıyor sonra kendılıgınden geri ınıyor bırde sunroof acma kapama dugmesının oraya elımı yaklastırdıgımda yıne sunroof yukarı kalkıyor tekrar elımı yaklastırdıgımda ınıyor dugmenın orda sanki okuyucu sensor gıbı bısey var elımı yaklastırdıgımda acılıp kapanmanın harıcınde yolda gıderken kendı kendınede acılabılıyor ne yapmalıyım arızalımı acaba??? yada benım bılmedıgım farklı bı durummu var yardımcı olursanız sevınırım

Çevrimdışı Halil_50

• Profili Görüntüle
Ynt: sunroof hakkında bilgi
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2010, 16:42:36 »
arkadaşımın 307'sindede vardı bu özellik belli bir hıza çıktıktan sonra sunroofu kapatıyor o hızın aşağısına indiğindede geri açılıyordu

Çevrimdışı cemmm-

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2011, 17:13:30 »
bende de vardı o sorun dostum sensorle falan alaksı yok onn bnm tahmnlerıme gore sanroofu anhtardan kapatmammya calıs dırek dugmesnden kapat dırek anhtrdan kapttgın zmn acık konumda oluo fakt snroof kaplı oluo snroof ne yapıcagnı sasrıo bolece kafayı yemeye baslıo dırek kapatrak dene sorun ortadan kalkıcaktır bende ole olmustu ii forumlar ..

Çevrimdışı drerguvan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2011, 11:49:07 »
benim aracın sunroofunda da aynı sorun var. kendi kendine açılıyor kapanıyor.bazen müdahale etsem de kapatamıyorum ayarlayamıyorum. kendi canı ne isterse öyle yapıyor. sebebini bulamadım. çok nadir yaptığı için de pek kaale almadım. ama yağışlı havalarda yaparsa sıkıntı olabilir.
aslında opelci