Gönderen Konu: sigorta ve yetkili servis  (Okunma sayısı 2790 defa)

Çevrimdışı mu1977

• Profili Görüntüle
sigorta ve yetkili servis
« : 09 Mayıs 2011, 20:01:27 »
arkadaşlar  iyi akşamlar  malum aracın altını  kaldırıma  çarptım van merkezde sardur   yetkile servise çektirdim  kaskom gurupoma servis dediki sigortayla anlaşmamız yok   aracı yaparız  parayı ödersin kaskondan sen alırsın dediler ilginç geldi koskoca  Volkswagen yetkili servisinin anlaşması yok ve ben cebimden 7-8 milyar para vereceğim bu konuyu  kiminle görüşebilirim bilgisi olan varsa  şimdiden teşekkürler iyi akşamlar

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
Ynt: sigorta ve yetkili servis
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2011, 20:20:26 »
kardeş bu şekilde yaptırabilirsin, parayı kasko şirketinden alıyorsun sonrada biraz dolambaçlı iş. sardurda biraz kazık bi servis iyi biliyorum. bi ara ben gitmiştimde baya para istiyorlar ee sonuçta van bölgesindeki tek servis. eğer aracı götürme şansın olursa diyarbakır urfa tarafındad gösterebilirsin yoksa diğer türlü yapacaksın başka çare yok.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Ynt: sigorta ve yetkili servis
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2011, 20:29:29 »
Kasko her servisle anlaşmalı olmuyor. Dışarıda anlaşmalıya bırakıyorsun, parçaları şirket getirtip teslim ediyor, servis yapıyor sadece kasko şirketinden işçilik tahsil ediyor.  Niye bu hale geldiği malum. Parça 2tel ise yetkilide 4-5tl
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di