Gönderen Konu: ses sistemi kuruyorum yardım edin  (Okunma sayısı 6678 defa)

Çevrimdışı antalyaata

• Profili Görüntüle
ses sistemi kuruyorum yardım edin
« : 31 Ekim 2010, 19:30:56 »
arkadaşlar golfüme ses sistemi kurucam hiçte anlamıyorum tesisatçılar çok uçuk fiyatlar istiyo :
 SONY CDX-GT35U marka teyip aldım sizce işimi görür mü anfi bağlayıp 1000lik bas koyucam kaldırır mı acama bilgili arkadaşlar yardım edin

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Ynt: ses sistemi kuruyorum yardım edin
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2010, 20:19:00 »
Teyibin amfi çıkışları varmı?
varsa bası kaldıracak amfi ile istediğini takarsın.
amfi ve bas aldınmı? almadıysan elimde pro sistem için ufak tefek ürünler var :)
Aklına takılan ses sistemi ile ilgili konularda danışabilrsin eski ses sistemcilerdenim :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2010, 22:20:31 »
1000'lik bas dediğin bişiy değil aldığın teyp'de mutlaka USB girişi olacak seninkinde de var madem ortalama 1000 TL gibi rakamlara bi sistem yaparsın daha fazlasına o teyple gerek de yok zaten ona göre bişiyler alırsın kendim alayım takayım istiyosan beğendiğin bir markadan full alayını al tak derim yoksa sonuçdan memnun kalmayabilirsin yada erci arkadaşınki gibi hazır denenmiş ve beğenilmiş tesisatları da olduğu gibi kendine aktarbilirsin ben gidip kendimi esnafa teslim etmeyi pek sevmiyorum zaten o nedenle berberim bile 15 yıllıkdır ona göre kararını ver...

Çevrimdışı antalyaata

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2010, 00:03:53 »
öncelikle tşk ederim vakit ayırdığınız için öyle çok büyük bi bütçem yok nerde ne ucuz çıkma falan bakıp tamamlayıp parçaları gidip bir tesisatçıya bağlatırım diye düşünüyorum sizce bu teyibe 1000 watt jbl subwoofer olur mu anfi olarak kaç wat almalıyım teyibin özellikleri
RMS çıkış gücü 4x45 w
audio AUX girişi
subwoofer çıkışı

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2010, 18:50:35 »
kardeşim öncelikle belirteden geçemiyecem bende sistem kurdum sony GT300 medel teyibin vardı sub. konturol flan anfi full yanlız sony ses kalitesi pek iyi degl çöpten olsun Pioner olsun birde sony CD leri biraz geç okur 5 yıl oldu kullanıyorum ordan biliyorum ama idarelik öle çok bişe istemiyom ofakdan ses olsun diyorsan tabiki yeterli :) İstanbulda isen seni üzmeyecek ses sistemci arkadaşım var..

Çevrimdışı antalyaata

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2010, 20:17:47 »
antalyadayım ben vallahi sony aldık bakalm hayırlısı olsun anfi ve mid takımı lazım sadece anfi olarak önerceğiniz marka var mı ucuz ama kaliteli olsun 100 tl bütçe ayırdım anfi için

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Kasım 2010, 23:47:20 »
ucuz ama kaliteli amfi hemde 100 liraya işin zor arkadaşım :-X

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Kasım 2010, 23:51:27 »
ucuz ama kaliteli amfi hemde 100 liraya işin zor arkadaşım :-X
kesinlikle ama ozman 2 el JBL faln bak ben 3 sene önce sıfır aldım daha maşallah tık demedi :)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2010, 00:54:24 »
anfi edison 1000a al kafan rahat etsin ilerde ekleme yaparsan da sana yardımcı olur o anfi  bide sadece  bas koyucaksan arabaya baska bişi koymucaksan arabanın twiteer leri kaldırmıo soleyim paso gümm gümm en fazla 15 dakka müzk dinleyebiliosun ben den tavsiye sadece bas koycaksan hiç yapma ben yaptın 2 ay sonra söktüm sattım ne var ne yokkk :Dbide typ bası kaldırırmı demişssin anfi olduktan sonra her typ kaldırrr sub u
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2010, 00:57:24 Gönderen: oguz oktay »

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2010, 01:34:14 »
ed1000a lazımsa bende var daha 6 aylık :tamamdir

Çevrimdışı abt_59

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 24 Mart 2011, 01:39:18 »
valla bana da bugün sistemci bi abimiz golf 5 için ön ve arkalara 16 cm jbl midd takımı ve bagaja 1000lik bass jbl +orj teyibe dec (çeviriciye ) 600-650 lira gibi bir fiyat çıkardı işçilik dahil amfimde var eski sahibinden kalma jameson 1500 w  ;D

eski aracımda da jbl kullanıodum ama ses sistemiyle sattım bir sorun olmadı cadence middler yandı jbl e döndüm sıfır sorun  :D

bu konuda bilgisi olan arkadaşlar sistemcinin verdiği ücret normal mi takacaklarına göre ne derecede verimli olur.orj teybide kalacak üstünde