Gönderen Konu: servis şikayeti  (Okunma sayısı 2564 defa)

Çevrimdışı mu1977

• Profili Görüntüle
servis şikayeti
« : 04 Haziran 2011, 18:20:01 »
arkadaşlar mrb  2004   fsi golf ün karteli kırıldı sardur otomotive götürdüm   altını çarptım diye alt tarfta bayağı bir parça değiştirdiler   8000 tl tuttu  fakat tamirden sonra   motor arza lambası yanıyor dediler ve bunun sebebide   fren  vakkum pompası  ve hortumu ,klima hortumları ,ve lamba sensörü değişecek 1500 tl  cebinden vereceksin ddler çünkü bunun kaza ile ilgisi yok dediler kasko ödemiyormuş benim aracımda bir problem yoktu serviste böyle oldu  nasıl bir yol izlemem gerekiyor    siz olsanız ne yapardınız  ayrıca bir  aydır araç onlarda   şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
Ynt: servis şikayeti
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2011, 22:13:19 »
kardeş götür başka yerde yaptır.
van servisi çok üçkağıtçı, tavsiye etmem.
bide öğren, aceba kazaylamı alakalı yoksa , kendilerimi yaptı diye?
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2011, 22:44:28 »
Lambda yanma sonucu oluşan gazdan bozulabilir, kazada karter kırılmış yani Lambda bana göre bozulabilir. Klima hortumununda nereden geçtiğine bağlı zaten pahalı olan Lambda dır. Dışarıda bosh car bosh marka takıyor onunla konuş 250tl olması lazım. Kasko karşılamıyorsa hepsini dışarıda yaptır ama önce kasko şirketine bastırmalısın.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı okuspokus

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2011, 14:45:28 »
kaskonun ödmesi lazım ona göre rapor tutsun usta. sonuçta kazayla kırılan karterle bağlantılı oluşan arızalar sonradan sen ek bir kaza mı yaptında oldu o sizin gittiğiniz ustanın salaklığı öyle raporlamıştır kaskocuya yada para almıştır iç etmelik ustalar çok yapar bunu.
namuslu ustaları tenzih ederim tabi.