Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Proje : MK V GTI (VWVortex) Bölüm 1  (Okunma sayısı 6386 defa)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Proje : MK V GTI (VWVortex) Bölüm 1
« : 17 Ekim 2006, 13:20:23 »
Volkswagen yeniden 5. nesil Golf GTI'ı piyasaya sundu.2006 model 5. üretim aracın çok daha ihtiyaçlara yönelik olduğu ortada.
VWVortex'in amacı aracın ruhunu bozmadan diğer kardeşlerinden biraz ayırmak.Bunun için biraz zaman gerekiyor.Aracın bütün aşamaları yazılıp resimlerle gösterilecek ve bu yıl sonundaki SEMA show'da sergilenecek.

Farklı projelerimizin sunulduğu geçmişteki tüm araçlar yine bizim okuyucularımızın araçlarıydı.Biz sahiplerinin meydan okuduğu düzinelerce sayfa tanıtımını yapan "Frank Newman" ı seçtik.Eleme hiç kolay olmamıştı ama Bay Rabbota en nitelikli adaydı.
Frank'ın aracı "Candy White" ismiyle geçen bir Golf GTI.

Benim arabayla ilgili ilk farkettiğim şey kalite ve mükemmellikti.Dikişler en ince detaylar bile düşünülerek yapılmıştı.Dışardan araca bakarsın kapısını açarsın ve kalite kendini ortaya koyar.Sürüşünde zevkli olduğu kesin. :) .
DSG Şanzıman tam bana göre olsa gerek.Özellikle en fazla 100km/h hızla tampon tampona gidilen bir trafikte görevini iyi yapacağı kesin.İtiraf etmeliyimki günlük hayatta ben aracımı düzenli kullanırım.Ama gaza bastığımda gücü kalbimde hissetmek isterim.

Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
Ynt: Proje : MK V GTI (VWVortex) Bölüm 1
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2006, 16:38:09 »
çok deli araba beyazda zaten süper
bu jantı kötü değil ama o 5 kol olanı daha çok yakışıyor bu arabaya
paylaşımın için teşekkürler Osman :)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2006, 16:43:47 »
İtiraf etmeliyimki günlük hayatta ben aracımı düzenli kullanırım.Ama gaza bastığımda gücü kalbimde hissetmek isterim.

bende itiraf ediyorum ;D

Orjinal jantlarını tercih ederim...

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2006, 08:32:31 »
bencede orjınal jant daha guzel duruo

« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2009, 14:39:15 »

COkkkkk ıyı beeee