Gönderen Konu: motor yağı alt bakım  (Okunma sayısı 6434 defa)

Çevrimdışı mustafa2334

• Profili Görüntüle
motor yağı alt bakım
« : 10 Nisan 2014, 20:31:49 »
selamın aleyküm arkadaşlar bugün aracıma (golf 4 1.6 otomatik vites pasifik )bakım yaptırdım ama bana biraz pahalı gibi geldi konudan anlayan arkadaşlar sizce fiyatlar nasıl
motor yağı castrol 4,5 lt
motor yağı filtresi
hava filtresi
polen filtresi
şanzuman yağı 3lt
şanzuman yağı filtresi
tabla burçları
sol rot başı
viraj lastikleri
ön balatalar
ve en son bilgisayarlı rot balans arkadaşlar hepsine 675 tl verdim işçilik dahil sizce nasıl
MUSTAFA

Çevrimdışı myd.muss

• Profili Görüntüle
Ynt: motor yağı alt bakım
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2014, 14:31:03 »
Bence Çok pahalı değil ama tabi daha iyi anlayan arkadaşlar var forumda  onların yorumunu da almak lazım

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2014, 21:30:36 »
fiyat iyi işçilik çok çünkü.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ppll21

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2014, 12:57:47 »
Şanzıman yağı toplamda 6-7 lt yağ aldığını söylüyolar sizinki 3 lt mi aldı, ikincisi oto. şanzıman yağı değişimi sonrası bir sıkıntı yaşadınızmı bunu yetkili servisler değiştirmediğini söylüyolar. Ve Şanzıman yağı hangi marka ve çeşit kulandınız bu bilgileri paylaşırsanız memnun olurum.
Golfümde Golfüm....

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2014, 14:17:26 »
Şanzıman yağı toplamda 6-7 lt yağ aldığını söylüyolar sizinki 3 lt mi aldı, ikincisi oto. şanzıman yağı değişimi sonrası bir sıkıntı yaşadınızmı bunu yetkili servisler değiştirmediğini söylüyolar. Ve Şanzıman yağı hangi marka ve çeşit kulandınız bu bilgileri paylaşırsanız memnun olurum.
motor yagı 5 lt aldıgını biliyorum. 2gün önce ben otomatik şanzuman cııya götürdüm aracı öyle konustuk adamla dedim yag hiç değişmemesi lazımmıs bunu servisler söylüyormus dedim. onlarmı biliyor bu işi bizmi biliyoruz diyerek üstte cıktı ve ekledi her20binde bir değişmesi gerektigini söyledi değişmezse ozamna bozulmaya baslıyormuş. ben kontrol amaclı gittim 3.viteste ileri atma yapıyordu adaptasyonla onu halleti valla :) 20lira verdim
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi