Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: motor bölümünde fare !!  (Okunma sayısı 7600 defa)

motor bölümünde fare !!
« : 20 Ekim 2008, 21:35:21 »
2006 102hp aracımın kaputunun altında yaklaşık 6 ay önce kemik parcaları bulmuştum . öyle ufak tefek değil baya büyüktüler . bugün ise fındık kabukları buldum .kaputun altına fare yerleşmiş herhalde diye düşünüyorum .bide aracı çalıştırırdıktan sonra tiz bi ses çıkıyo motor çalışırken .motoru istop edip tekrar çalıştırdığımda bu ses kesiliyor . süreklide olmuyor .sadece 2 kere oldu 6 ay içinde .farelerle bir alakası varmıdır. bu fareler kabloları kemirmeyi severler . aracın kablolarını kemirmiş olabilirlermi ?????
fikri olan varmı???

Ynt: motor bölümünde fare !!
« Yanıtla #1 : 15 Kasım 2008, 23:28:55 »
o hayvanlardan her şey beklenir en iyiysi sen bir ustaya göster her usta olmasın gerçek usta olsun

« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2008, 13:37:39 »
valla 1,5 aydan fazla oldu kablo falan yememişlerki herhalde bir sorun yok . ama yiyeceklerini dışarıdan getiriyorlar zaten . motorla ilgili sorunda bi daha olmadı .snki benzinden geldi bana 97 almıyorum artık .

« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2009, 19:06:50 »
Bizim bi abimizin megan iki sinin ön tamponun içine yuva yapmış fare orada bir kabloyu kemirmiş aracın arızalanmasına neden olmuş anlatmıştı böyle....Herşey olabilir yani...

« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2009, 04:26:59 »
İlerde büyük bir sıkıntı yaşamamak için bir gözden geçirt derim

« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2009, 20:25:20 »
vallahi kardeşim bi yerde bişe okumuştum ben
passatlarda kabloları farelerin kemiremeyeceği maddeden yapmışlar
artık nasıl bişeydir bilmiorum, kabloların etrafında bişe mi sarılıo onu da bilmiorum
senin arabanda da bole bişe olması mumkun yoksa coktan kemirmişlerdir

« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2009, 21:09:00 »
passi sen ayık ol onlar herseyi kemirir ;D

« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2009, 22:09:35 »
aracın yıllık bakımını yaptırıken baktırdım . herşey sağlam görünüyor dediler . şimdilik bişey yok .

« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2009, 23:40:38 »
aynı olay 2hafta once benım basıma geldı hava soguktu resmen ayaz vardı bızım ebvın ordan da dere gecıyor derenın kenarına park etmıstım arabayı tabi kerata motoru sıcak bulunca gırmıs motora ertesı gun  sansa motoru actım bı baktımkı bıseletr horluyo gırdı saklandı motorda bıryere cıkmıo allahtan camsil vardı arabada 2 fısfıs kactı gıttı ama kontrol ettım kemırılmıs bı kablo goremedım herhangı bı pronbblemde yok