Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Lpg İle Güncel Yakıt Değeriniz Nedir?  (Okunma sayısı 4816 defa)

Çevrimdışı enesandic

• JOKER
Lpg İle Güncel Yakıt Değeriniz Nedir?
« : 26 Ekim 2011, 18:33:03 »
31 llitre lpg ile ben (88.60 ytl)  şehir içinde trafik dur-kalk genelde  dik yokuşlar yani gerçek bir  şehir içi  kullanımında 280 kilometre yaptım   310 kr yani

1,6 102 hp 2004  golf 5 sportline (manuel)  peki sizin  yakıt değerleriniz nedir?

« Son Düzenleme: 26 Ekim 2011, 18:34:14 Gönderen: enesandic »
Büyük imza...

Çevrimdışı fortuna1299

• AŞK DÖRT HARFLİDİR.''GOLF''
Ynt: Lpg İle Güncel Yakıt Değeriniz Nedir?
« Yanıtla #1 : 19 Kasım 2011, 17:24:16 »
merhaba.bende 2008 1.6 primline 102 hp var.İtalygas dıye bır marka taktım 1 ay oldu.km de şehir içi 24 krş. yakıyor.şehir dışı denemedim.tabı mersinde lpg 2.08 tl onu belırtım.

Çevrimdışı enesandic

• JOKER
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2011, 22:26:15 »
Alıntı
merhaba.bende 2008 1.6 primline 102 hp var.İtalygas dıye bır marka taktım 1 ay oldu.km de şehir içi 24 krş. yakıyor.şehir dışı denemedim.tabı mersinde lpg 2.08 tl onu belırtım.

vay be siz gazı bedavaya alıyosunuz :))

herkeze soruyorum sanada sorayım simit tüpmü taktın ruhsta işlettinmi ?
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2011, 22:28:09 Gönderen: enesandic »
Büyük imza...

« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2011, 22:43:01 »
benımkı sımıt tup. ruhsata işli ama aldığımda öyleydi. uzun yolda 150 160 la 250 yakıyor. yani baya zorldım. şehir içi de aynı.

Çevrimdışı fortuna1299

« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2011, 23:21:52 »
Benim tüp de simit.Evet mersinde gaz baya  uygun arabaya binebiliyo insan.arabayı alalı 35 gun oldu 2700 km  yaptım.

Çevrimdışı fortuna1299

« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2011, 23:23:18 »
tüpü işletmedim  daha.Ama zor bir işlem değil daha öncekı golf e de takıp iletmiştim.muayene ye 1  yıl var o zman  işletcem.

« Yanıtla #6 : 25 Kasım 2011, 12:08:22 »
Bende de 2004 tiptronik golf 5 confortline var. üzerinde BRC simit LPG kiti takılı şehir içi kullanıma göre değişmekle birlikte 30-36 kuruş , uzun yolda ise 21-27 kuruş arası yakıyor. Gazı genellikle shell den alıyorum çok büyük bir şikayetim olmadı şimdiye kadar.Daha vizeye 1 yıl olduğu için ruhsata işletmedim...

Çevrimdışı enesandic

• JOKER
« Yanıtla #7 : 25 Kasım 2011, 19:21:13 »
Alıntı
Bende de 2004 tiptronik golf 5 confortline var. üzerinde BRC simit LPG kiti takılı şehir içi kullanıma göre değişmekle birlikte 30-36 kuruş , uzun yolda ise 21-27 kuruş arası yakıyor. Gazı genellikle shell den alıyorum çok büyük bir şikayetim olmadı şimdiye kadar.Daha vizeye 1 yıl olduğu için ruhsata işletmedim...

eğer simidi ruhsata işletirsen hemen bana pm at  burda simt kabul etmiyorlar golflere, bende normal tektırdım   sen nerde işlettiysen oraya gelirim  ben hala işletmedim  :))
Büyük imza...

« Yanıtla #8 : 27 Kasım 2011, 11:10:06 »
eğer simidi ruhsata işletirsen hemen bana pm at  burda simt kabul etmiyorlar golflere, bende normal tektırdım   sen nerde işlettiysen oraya gelirim  ben hala işletmedim  :))
eğer işletilmediği kulaktan dolma bilgi ise önce muayene istasyonu ile görüş. ben golf aracıma taktırdım ve işlettim daha önce bana da işletemezsin dediler mayene istasyonunda öğrendiğim ise. sonradan değişiklik yapılarak takıloanları işlemiyorlar kit ile tank uyumluysa sorun yok. Broadway, toros gibi araçlarda yedek lastik dik durduğundan simit takabilmek için orjinal benzn deposunun söküp ywerine daha küçük bür depo ve yanına simit lpg tankı koyuyorlar bu durumda işletemiyorsun.

Çevrimdışı enesandic

• JOKER
« Yanıtla #9 : 27 Kasım 2011, 19:26:46 »
Alıntı
eğer işletilmediği kulaktan dolma bilgi ise önce muayene istasyonu ile görüş. ben golf aracıma taktırdım ve işlettim daha önce bana da işletemezsin dediler mayene istasyonunda öğrendiğim ise. sonradan değişiklik yapılarak takıloanları işlemiyorlar kit ile tank uyumluysa sorun yok. Broadway, toros gibi araçlarda yedek lastik dik durduğundan simit takabilmek için orjinal benzn deposunun söküp ywerine daha küçük bür depo ve yanına simit lpg tankı koyuyorlar bu durumda işletemiyorsun.

haklısın aslında bi gidip sormadım  dur yarın gidip sorucam

bu arada   aygaz euro lpg ile  1 depoda tam 40 km daha fazla yol gidiyorum 330 km yaptım 1 depo ile(36lt)
Büyük imza...