Gönderen Konu: Lastik  (Okunma sayısı 24555 defa)

Çevrimdışı teo

• Profili Görüntüle
Ynt: Lastik
« Yanıtla #28 : 15 Ekim 2007, 02:31:55 »
continental marka. hangi modeli oldugunu ve boyutlarini soylememissiniz?

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 25 Ekim 2007, 16:20:38 »
Continental kullanıyorum ama sanırım hiç sevmedim.
Sevmememin geçerli mazeretleri yok aslında.
Tamamen psikolojik.

Param olduğunda jantlarımı ve lastiklerimi değiştireceğim.
lastik olarak ise michelin Pilot almayı dşünüyorum ama bu lastik arası aldığım yerdeki bir arkadaşım tarafından önerildi.

::)

Çevrimdışı teo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 04 Kasım 2007, 11:29:33 »
Arkadaslar lastikleri yeniledim sonunda. Michelin Alpin A3 aldim. ispanya'da eylul'un 3. haftasi uretilmis. yepyeni yani. TEM'den bir abant yapip geldim. gidiste feci yagmur vardi. frenlerle deneme firsati buldum. donuste de hizla denedim. hiz endeksi T yani 190 idi, 190'a kadar ciktim. cruise control'u da actim. ooh keyif. biraz ses oluyor o hizda, ama konforda sorun yok. karda araba cikarmiyorum (bulundugum yer nedeniyle cikaramiyorum desem daha dogru) ancak ilk kez kar lastigi kullanacagim. araba cikarabilirsem onu da denerim.

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 18 Kasım 2007, 02:12:34 »
Arkadaslar lastikleri yeniledim sonunda. Michelin Alpin A3 aldim. ispanya'da eylul'un 3. haftasi uretilmis. yepyeni yani. TEM'den bir abant yapip geldim. gidiste feci yagmur vardi. frenlerle deneme firsati buldum. donuste de hizla denedim. hiz endeksi T yani 190 idi, 190'a kadar ciktim. cruise control'u da actim. ooh keyif. biraz ses oluyor o hizda, ama konforda sorun yok. karda araba cikarmiyorum (bulundugum yer nedeniyle cikaramiyorum desem daha dogru) ancak ilk kez kar lastigi kullanacagim. araba cikarabilirsem onu da denerim.

Hayirli olsun abicim yeni lastiklerin.Guzel bir secim yapmissin.
Ama ben halen continentalde israrliyim :D
Saka bir yana insallah karda test imkanin olurda deneyimlerini bizimle paylasirsin.
Hosca kal.

Çevrimdışı yoldaş

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 18 Mart 2008, 11:37:56 »
eger yoltutuşu artsın diyosan benm gibi viraşlara gözün kapalı girmek istiyosdan   brigestone 225 / 40/18 R yap arkana bakma biraz maliyetli söliiyim...  :melek:

Çevrimdışı kileps

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 15 Temmuz 2008, 11:05:35 »
arkadaşlar ben de yeni lastik alacam 205/60/15 ama  marka konusun da kararsız kaldım 2001 golf comfortlıne var

Çevrimdışı 1sea

• tüm dostlara slm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 04 Haziran 2009, 22:59:12 »
 :D bende aynı dert var michelin  enerji almiştim  ama continental kdv indrimi var 140 ytl tanesi cazip geldi
4lastikde 240 tl ediyor
ASLAN BESLEYEN YEMİNİ HASAP ETMEZ

Çevrimdışı salihbal55

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 22 Temmuz 2009, 12:29:56 »
arkadaşım benim 2009 golf 5 yeni aldım
üzerinde continantel geldi
şidide 4 adet kış lastiği goodyer aldım 450 tl ye