Gönderen Konu: koltuk temizligi hakkinda  (Okunma sayısı 2318 defa)

Çevrimdışı ordic

• Profili Görüntüle
koltuk temizligi hakkinda
« : 29 Ekim 2012, 15:21:39 »
Arkadaslar bende ilk arabam olan 2004 golf 5 comfortline aldim. arac temiz kullanilmis ama koltuklarda cok hafif kirlenme ozellikle surucu koltugunda gri renkli oldugu icin belli oluyor biraz. Belirli bir leke yok ama ben tertemiz olsun istiyorum. Konuyu biraz arastirdim netten genelde kopukle silmekten bahsediyorlar. o sekilde kiri sungerin cekecegini dusunuyorum icime sinmez. hali yikama turu temizletsem kurutmasi felan sorun ayrica sonradan sarkma kusma yaparmi diye dusunuyorum. tavsiyeniz ne olur acik renkli koltuk temizligi icin teccubeli arkadaslardan yardim istiyorum.

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: koltuk temizligi hakkinda
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2012, 18:02:04 »
profesyonel yerlere ücreti ile yaptırırsan başın ağrımaz. ben normalde koltuklar için sonax temizleyici + fiber bez kullanıyorum. :tamamdir
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
Ynt: koltuk temizligi hakkinda
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2012, 09:04:07 »
kardeş ben aracın koltukları için    evde kullanılan aspirin marka temizleyici veya sır marka halı temizleyiciyi su dolu kovaya bir miktar koyup köpürtüyorum sonra cuval parcası olur halı fırcası  olur köpüğünü alıp fazla bastırmadan siliyorum güzelce temizleniyor kapı döşemerinede aynı şekilde yapıyorum ama sıcak yaz günlerinde kapılarıda açıyorum akşama kadar kuruyor bu havalar için gecerli değil tabiki  
Ayrıca prof temizlik kampanlayaları var çoçu yerde 150 180 e detaylı temizlik yapıyorlar  ben şahsen bu parayı  vermeye kıyamıyorum yada halı yıkama makınası bulup onla temizleyebilirsin maliyet    20 tl ( dediğim temizleyiciler 10 tl  10 da hararetini atmak için iş bitiminde kola veya 2 bira parası )        150 cepte   :-)))
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2012, 09:06:16 Gönderen: uygaraga »