Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kış için ideal Kalorifer Modu Hakkında Bilgi  (Okunma sayısı 8808 defa)

Çevrimdışı pentagram___06

Kış için ideal Kalorifer Modu Hakkında Bilgi
« : 22 Aralık 2015, 03:56:10 »
Merhaba arkadaşlar , 5 kasadan ziyade 4 de mevcut olsa gerek ECON butonu. Benim bildiğim kadarı ile ECON Butonu dijital olmayan klimalarda ki AC ile ayn hesap oluyor doğru mu ? Birde Dijital de kış için AUTO mod u tavsiye eder misiniz ben genelde HI a alıyorum geçiyorum ama , mesela temizleme butonuna basmıyorum bastığım zaman daha mı çok ısı alırım yoksa sadece içerdeki havayı mı silkilasyon yapıyor. Birde Kışın klima termostat tarafından devre dışı kalacağından LOW almadığımız sürece çalışmaz ECON tuşunun her hangi bir etkisi oluyor mu Kış ın kalorifier mod da saygılar...

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Ynt: Kış için ideal Kalorifer Modu Hakkında Bilgi
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2015, 11:19:54 »
Camlar bug yapiyorsa econ tusundaki isik yanmayacak (klima kompresoru calisacak) sadece isitma icin kullanacaksan econ tusunda isik yanmasi yakit tasarrufu acisindan onemli. Devirdaim modunda icerideki havayi cevireceginden camlar cabuk bug yapacaktir. İsindiktan sonra zaten seviyeyi dusurup kullanabilirsiniz isinana kadar hi kullaniyorum ben isindiktan sonra dusuruyorum 24 25 dereceye

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2015, 11:30:11 »
Muharremin de dediği gibi uygun sıcaklık 20-25 derece arası hem araçta fazla sıcak olmuyor hemde camlarda bugulanma olmaz
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2015, 19:40:25 »
coğu kişi eskiden bende bilmiyordum valla :)
kışın bile kompresorde kullanıyor bu dijital klimayı
hight camlar+ ayaklar :)
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi