Gönderen Konu: Katalizör  (Okunma sayısı 38752 defa)

Çevrimdışı keno

• Profili Görüntüle
Ynt: Katalizör
« Yanıtla #14 : 26 Kasım 2008, 14:15:08 »
Öncelikle cevap için sağolun.Bu yazımı yazdıktan bir süre sonra doğuşu aradım ve bana benzinden kaynaklanıyor getirin deponuzu temizleyelim dediler,  bende bunun üzerine hafta sonu aracı goturmeyi planlamıştım, ama kafamda bu sözler üzerine bir fikir oluştu ve götürene kadar oturduğum yerde ve arkadaşlarında epey uzun süredir benzin aldığı bir yerden benzin alıp (parça parça) kullanıp ne olacağını bekledim ve ışık söndü.Sorun benzinmiş.Hala da ordan alıp kullanıyorum.95 oktan

Çevrimdışı ghostt_ghostt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 03 Nisan 2009, 00:00:14 »
ARKADASLAR BU KONUYU SİZİNLE PAYLASMAK İSTİYORUM BENİM GOLF ARACIM VAR BENİMDE ARIZA LANBAM YANDI SERVİS KATALİZATÖR ARIZASI DEDİ BENDE FİYATINI SORDUM BANA DENİLEN FİYAT ORTALAMA 2000-3000 TL DENDİ BENDE BİRAZ KULLANDIM ARABAMIN  HARARETİ YUKSELDİ VE DAHA SONRADA DAGILDI  AMA YAKITIM ARTTI BENDE CIKMASINI ARARKEN TAMİRİNİ YAPAN USTASINI BULDUM ARASTIRDIM. DEDİLER O USTA YAPAR BU İŞİ HEMDE UYGUN FİYATA BENDE GİTTİM TAMİRİNİ YAPTIRDIM HİÇ BİR SORUNUM KALMADI LANBAM SÖNDÜ YAKIT DÜZELDİ COK MENUN KALDIM TÜM ARKADASLARIMADA TAVSİYE ETTİM.İNSALLAH SİZİNDE İŞİNİZE YARAR.   :tamamdir
MASLAKTA DAVUT USTA(0532 317 69 56)
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2009, 00:04:09 Gönderen: ghostt_ghostt »

Çevrimdışı fuertes

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 16 Temmuz 2009, 17:26:17 »
ARKADASLAR BU KONUYU SİZİNLE PAYLASMAK İSTİYORUM BENİM GOLF ARACIM VAR BENİMDE ARIZA LANBAM YANDI SERVİS KATALİZATÖR ARIZASI DEDİ BENDE FİYATINI SORDUM BANA DENİLEN FİYAT ORTALAMA 2000-3000 TL DENDİ BENDE BİRAZ KULLANDIM ARABAMIN  HARARETİ YUKSELDİ VE DAHA SONRADA DAGILDI  AMA YAKITIM ARTTI BENDE CIKMASINI ARARKEN TAMİRİNİ YAPAN USTASINI BULDUM ARASTIRDIM. DEDİLER O USTA YAPAR BU İŞİ HEMDE UYGUN FİYATA BENDE GİTTİM TAMİRİNİ YAPTIRDIM HİÇ BİR SORUNUM KALMADI LANBAM SÖNDÜ YAKIT DÜZELDİ COK MENUN KALDIM TÜM ARKADASLARIMADA TAVSİYE ETTİM.İNSALLAH SİZİNDE İŞİNİZE YARAR.   :tamamdir
MASLAKTA DAVUT USTA(0532 317 69 56)

Merhaba arkadaşımm ..
Bende de aynı sorun var.masrafaın nekadar çıktı tam olarak bana söyleyebilirmisin?

Çevrimdışı azul42

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 04 Eylül 2009, 10:23:39 »
ulas su ankarada gorustugun yerın numarasını verebılırmısın benımde katalizör arızalı ve servıste yuksek mıktar cektıler

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #18 : 05 Eylül 2009, 15:04:18 »
   arkadaşlar yeni araçlar katalizörden dolayı temiz benzin istiyor. benzin aldığınız yerlere dikkat edin.

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #19 : 10 Eylül 2009, 00:47:59 »
Arkadaşlar yanarsa
düz susturucu takıyorlar, Sensörüde iyi bir elektirkçi kandırıyor. Çekiş gerçekten aryıyor. Biraz egsoz sesi oluyor sadece. Biz focusunkini katalizör+son susturucu 2sene evvel 150tlye hallettik. Katalizör yerine takılan susturucu 100tl falan.

Katalizör ışığı egsoz emisyonu ayarlıyor. Katalizörde sensör var. Gözünüzde büyütmeyin. Katalizörün içi iğne geçebilecek delikler bulunan tuğla gibi birşeyle örülü. Işık yansın birşey olmaz. Dolarsa çekiş düşüyor değişmesi gerekiyor. Dökülürsede ses yapıyor. Yakıt kötü ise ışık yakıyor çevreni kirlettin diye
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ghostt_ghostt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 02 Kasım 2010, 12:12:45 »
fuertes KARDEŞİM 300 TL YAPTI HEM İŞİNİ EN İYİ ŞEKİLDE VE UYGUN FİYATA YAPTI BÜTÜN SORUNLARIM BİTTİ KATALİZATÖR ARIZASI OLAN ARKADASLAR DAVUT USTAYA BİR UGRASIN HEM GÜVENİLİR İŞ YAPIYOR HEMDE GARNTİLİ İŞ YAPYOR.
ww.kardeslerotoegzoz.com
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2010, 13:25:56 Gönderen: ghostt_ghostt »