Gönderen Konu: kaporta boya işleri  (Okunma sayısı 14575 defa)

Çevrimdışı türko golf 5 tsi

• Profili Görüntüle
Ynt: kaporta boya işleri
« Yanıtla #14 : 05 Mart 2008, 21:43:22 »
yok ya satmadım duruo gayette öle biniorm nazrlık oldu gerci bide gecen duramadm wurdm öndekine ama sadce kapılardan ses gelio onu nasıl çözcem bilmiorm

Çevrimdışı ytn

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 30 Nisan 2009, 02:29:55 »
arkadaşlar son mesajın üstünden baya zamn geçmiş ama size danışmak istiyorum. arabamin üç tarfınıda çizmişler bazı yerlerde çizikler derinleşiyor nasıl halletmemi öneriyosunuz? satmayı düşünüyorum arabayı zarar etmeden nasıl giderebilirm bu çizikleri?

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Mayıs 2009, 16:26:14 »
Cizik alıcı pasta ve cila olayi var ama cizikleri malasef yok edemessiniz. Dikkatli bakinca ve bir kac yikamada ortaya cikiyor. Derin ve hafifi cizik gidericiler satiliyor.

Birde boya ve kaporta islemlerini tanidik ve ustaligina güvendiginiz insanlara yaptirmakta fayda var. Benim kasko Auto kin karsilamasina ragmen ben arakadaslara ufak tefek camurluk ve tampon islerini yatirdim cok guzel oldu ama tanidik adamlar kendi arabalari gib yaptilar tabii begenmesem duyacak laflarida bildikleri icin  iyi calisma yapmislar.

arkadaşlar son mesajın üstünden baya zamn geçmiş ama size danışmak istiyorum. arabamin üç tarfınıda çizmişler bazı yerlerde çizikler derinleşiyor nasıl halletmemi öneriyosunuz? satmayı düşünüyorum arabayı zarar etmeden nasıl giderebilirm bu çizikleri?