Gönderen Konu: GOLF V-VI LAR İÇİN İLGİNÇ VEYA GEREKLİ, SIFIR VEYA ÇIKMA AKSESUARLAR  (Okunma sayısı 27858 defa)

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
18 in fiyatı 70 usd nakliye dahil
24 ün fiyatı 60 usd ama Türkiye'ye nakliyesi yok başka satıcılardan bulup bakmak lazım.
Deyiş o deyiş patladı gitti :)

Çevrimdışı 16f0010

• Profili Görüntüle
İşte size benim aracıma aldığım krom cam açma düğmesi ve auto özellikli far düğmesi montajı çok kolay hiç bir sorun çıkmadan aynı klipsler uyuyor. Eski düğmeler çok çabuk soyuluyor ve boyama ile düzgün olacağını sanmıyorum bu krom olduğu için parmağınız plastik kısıma bile değmiyor bence eskisinden daha uzun ömürlüdür.
Bir de kapı kolçağını yani kapıyı kapatma için tuttuğumuz tutamak diyeyim onuda değiştirdim yenisi ile Türkiye'den aldım 50 tl

merhabalar kapı tıtma kolçağını nerden aldınız acaba

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
ebay . com dan aldım orada vw interior switch set auto yazın bir çok ilan çıkacaktır.

Çevrimdışı 16f0010

• Profili Görüntüle
ebay . com dan aldım orada vw interior switch set auto yazın bir çok ilan çıkacaktır.
eyvallah sağolasın ama Türkiye den aldım diye yazmışsınız

Çevrimdışı 16f0010

• Profili Görüntüle
dediğiniz gibi aradım ebayda fakat hep cam açma kapama dümeleri çıktı ben iç kapı kolçağını sormuştum

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
Pardon yanlış anlamışım yedekparca . com dan aldım hatayda bir satıcı ile önce parayı havale ettim kargo ile gönderdiler...

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Süper bi başlık açtın ellerine sağlık
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
Rica ederim...  ;)

Çevrimdışı liman44

•  
    • Profili Görüntüle
ECU38 bu iç kapıyı kapatmak için tutulan kolu 50 tl.ye aldığını yazmışsın.nerden aldın yazrmısın ben malatayada bulamadım nettende çok araştırdım bulamadım.

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
http://www.yedekparca.com/16453.html#

yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

Çevrimdışı liman44

•  
    • Profili Görüntüle
Tşk..ECU38

Çevrimdışı pala80

• Profili Görüntüle
ECU38 şoför tarafı güzel ben de düşünüyorum peki yolcu ve arkalar? sitede bulamadım?

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
telefonla arayın o firmanın elemanına söylerseniz var diye söylemişti bana ilanda yokmuş. Fiyat hakkında da bir bilgim yok maalesef benim korkumda zaten ön yolcu kapısı ve arka kapı tutamakları da çok zor montajı yapılıyor sanırım kapı sacını dışardan sökülmesi lazım.

Çevrimdışı pala80

• Profili Görüntüle
Evet onların montajı zormuş, hiç ellettirmek istemiyorum.
şimdi ben şoför tarafını değişsem öbürlerini kafama takarım,neyse şimdilik dursun... tşk.