Gönderen Konu: GOLF V-VI LAR İÇİN İLGİNÇ VEYA GEREKLİ, SIFIR VEYA ÇIKMA AKSESUARLAR  (Okunma sayısı 27883 defa)

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
Bu resimlerin bir çoğu internette aradıklarım dı ya da şansa bulduklarımdı sizlerle paylaşmak istedim bence bir çok güzel ürün var ve bunların içerisinden aldığım ürünler var ve gerçekten çok kaliteliler. Umarım sizlere de yardımcı olur. Forumdan daha önceden bir çok kişinin sordukları parçalar da mevcut ve hepsi satılık...

Eğer sıralayamadıysam kusura bakmayın. Merak ettiklerinizi sorarsanız cevaplandırmaya çalışacağım...
1-

2-

3-

4-

5-

6-

7-

8-

9-

10-

11-

12-

13-

14-

15-

16-

17-

18-

19-

20-

21-

22-

23-

24-

25-

26-

27-

28-

29-

30-

31-

32-

33-

34-

35-

« Son Düzenleme: 16 Nisan 2012, 10:46:08 Gönderen: ECU38 »
Deyiş o deyiş patladı gitti :)

Çevrimdışı pala80

• Profili Görüntüle
şu kapı içi eşikler ne kadar acaba benim için öğrenebilirmisin, aksesuarcılardakilere içim sinmiyor. tşk.

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
Kapı içi eşikler 10 dolar fakat nakliyesi 35 dolar ...
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2012, 13:04:14 Gönderen: ECU38 »

Çevrimdışı pala80

• Profili Görüntüle
Yani yaklaşık 80 TL gibi. aksesuarcıda 50-60 gibi, senin resimdeki aslında daha kalitelidir değer.belki bi ara düşünürüm. tşk.

Çevrimdışı pala80

• Profili Görüntüle
Pardon tekrar baktım da aksesuarcıda 30-50 arası daha yaygınmış. ama yine de senin resimdekilere o fiyat değer gibi geliyor...

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
Ben bu aksesuarları diğerlerinden daha kaliteli olduğu için seçtim zaten...

Çevrimdışı pala80

• Profili Görüntüle
peki kontak halkaları ne kadar? tşk.

Çevrimdışı ercan_ege

• HAYALİM GOLF
    • Profili Görüntüle
değerli arkadaşlar şu resimdeki krom kaplı cam düğmelerinden çok aradım ama bulamadım. tedarik edebileceğimiz bi yer varmıdır acaba?
ErcanEGE
VOLKSWAGEN BİR AYRICALIKTIR.

Çevrimdışı okoroglu

• Profili Görüntüle
Bu ürünlerin fiyatlarını fotoğrafların altına yazmanız mümkün mü?

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Bunlardan çoğu istenecek şeyler.
Resimlere bi numara versen çok iyi olur. Tabi tahmini fiyatta
Şu açacak çok aranan birşey mesela tek satılmıyor. Yetkili serviste fiyatı çok yüksek.
Kapı düğmeleri çabuk aşınıyor ama fiyat ne? Çoğu insan boyama yoluna gidiyor
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2012, 23:29:23 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Lasmins,pedallar,açacak fiyatını verebilirmisin
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu ürünlerin standart bir fiyatı yok bazıları 2.el zaten ama bazıları da sabit satıcıların sattıkları ürünler o yüzden her zaman ürün de olmuyor yine de sorduklarınıza cevap verebilirim.

lasmins yani krom bilezik halkalar: 25 usd + 5 usd nakliye

pedallar: 30 usd nakliye dahil

açacak: çok değişken bazen 2 usd ye nakliye dahil çıkıyo bir türlü denk getiremedim şu anda ki fiyatı 13,50 usd + 5 usd nakliye

krom kaplı cam düğmeleri: Ben aldım bunlardan süper duruyor ve çok kaliteli 6 parça takım isterseniz 140 usd nakliye dahil bunlara 4 lü ana pencere düğmesi (şoför tarafı) + 3 adet diğer kapı düğmeleri + ayna düğmesi + otomatik li far açma düğmesi
ama benim aldığımda ayna ayar düğmesi almadım çok güzel ve temizdi zaten benimki o yüzden tl ile 224 tl ödedim axess'e 5 taksit

kontak halkaları: 8 usd + 5 usd nakliye

ama burdaki dolar kurları normalde 1.80 civarındayken sistem kar da alıyor o yüzden 1.87 ile çarpıyor haberiniz olsun

Sistem olarak garantili bir ödeme sistemi sunuluyor mesela ben korm cam açma düğmelerini aldım taktım çok güzeldi fakat akşam farkettim ki şoför tarafı cam açma düğmelerinin ışıkları yeşildi bildirdim satıcıya kırmızı ışıklı olanı hemen gönderdi tekrar üstelik yeşil ışıklı olanınıda geri istemedi size hediyem olsun demişti  ^-^

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
İşte size benim aracıma aldığım krom cam açma düğmesi ve auto özellikli far düğmesi montajı çok kolay hiç bir sorun çıkmadan aynı klipsler uyuyor. Eski düğmeler çok çabuk soyuluyor ve boyama ile düzgün olacağını sanmıyorum bu krom olduğu için parmağınız plastik kısıma bile değmiyor bence eskisinden daha uzun ömürlüdür.
Bir de kapı kolçağını yani kapıyı kapatma için tuttuğumuz tutamak diyeyim onuda değiştirdim yenisi ile Türkiye'den aldım 50 tl

« Son Düzenleme: 16 Nisan 2012, 10:40:29 Gönderen: ECU38 »

Çevrimdışı byphotography

• Profili Görüntüle
18-24 fiyatları nedir kargo dahil ?