Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf v lastik seçimi  (Okunma sayısı 7937 defa)

golf v lastik seçimi
« : 15 Mart 2009, 21:52:04 »
arkadaşlar kışlık lastikleri ile aldığım aracıma 4 mevsim lastik almayı düşünüyorum.michelin energy saver düşünüyorum ama brıdgestone ve continental içinde biraz sert diyolar ne dersiniz.süspansiyonları tam olarak hissdemezsin diyolar.birde şu hankook nasıl bir marka onu da tavsiye ediyolar ama ben michelin alıyım diyorum..kulllananlar,ne kullanıyo beni biligilendirirlerse sevinirim...sizce ne alsam daha iyi olur?

Ynt: golf v lastik seçimi
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2009, 23:14:29 »
Ben bir kac gun once continental premium contact2 aldim.Sonuna kadar memnun kaldigim lastiktir.Gayette kalitelidir.Michelin ile conti arasinda pek fark olmaz.Her ikiside ne yumusak ne de serttir.Orta yollu lastiktir, tum ozellikleri orta kalitedir.Yani bir yonden iyi olupta diger yonden kotu degildir.Kesinlikle tavsiye ederim...

« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2009, 22:07:52 »
Goodyear EfficientGrip lastiklerini incelemeden almaya karar vermeyin.. :tamamdir
Hayatınız 3 mm bağlı.Lütfen 3 mm altında aşınmış olan lastiklerinizi sevdikleriniz ve kendiniz için değiştirin...

« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2009, 10:43:50 »
Slm Arkadaşlar benim arabada üstünde gelen pirelli p zero geldi ama çok cabuk bitiyorlar şuann araba 16000 kmde ama lastikler bitme aşamasına geldi desem olacak 30000 km yi görmeyecek anlaşılan tavsiye etmiyorum bide uçuk bi fiyatı var 360.00 tl diyorlar....

Çevrimdışı yusuf0206

• GOLF BİR EKOLDÜR
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2009, 16:03:05 »
Selam arkadaşlar  ben  aracıma kumho easta aldım ve 22000 km yaptım hala diş kalınlıkları çok az aşınmıştır şiddetle tavsiye ederim ve artı 91 v serisi sürat tede çok iyi fiyatıda gayet düşük  205-45-16 ebatında  yorumlarınızı bekliyorum . ve ayrıca goodyear ve pirelii çabuk aşınıyor ve eğiliyor bilginiz olsun ... :)
GOLFE ALIŞAN BİR DAHA BIRAKAMAZ

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2009, 16:10:22 »
MİCHELİN TABİKİ ÇOK GÜZEL FAKAT BEN ZETA MARANGONİ TAVSİYE EDERİM HEM UCUZ HEM ÇOK GÜZEL(KULLANDIĞIM İÇİN SÖYLÜYORUM)
Mk3 gti