Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf V Kapı Kolu ve Direksiyon Aşınması  (Okunma sayısı 10232 defa)

Çevrimdışı ayetkin

• Efsane Nesil GOLFV
Golf V Kapı Kolu ve Direksiyon Aşınması
« : 27 Ağustos 2008, 12:19:31 »
Merhaba arkadaşlar daha önce jant seçimi konusunda fikirlerinizi almıştım tekrar tşkür ederim. şimdi ise başka bi konu hakkında danışmak istiyorum bende 2004 golfv var oldukça memnunum fakat ön kapı kolları oldukça aşınmış çizilmiş gibi ve direksiyon hafif renk atmış tuzlanmış gibi direksiyon için turtle wax deri temizleyici önerildi ama bulamadım onun yerine LİQUİ MOLY aldım henüz denemedim bu mal hakkında bilginiz varmı diye merak ettim.  ama kapıı kolları için ne yapacağımı bilmiyorum ve ortadaki iki havalandırma ızgarasını değişmek istiyorum nerde bulabilirim birisinin ortasının kenarı kırılmış diğerininde ortadaki mikelajı düşmüş yardımlarınızı bekliyorum. :-\
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2008, 14:12:01 Gönderen: G60 »

Ynt: Golf V Kapı Kolu ve Direksiyon Aşınması
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2008, 02:43:46 »
havalandımanın plastiği çok gevrek hakkaten kırılıyo hemen 120 lira civarında para istiyolar.kapı kolları dahil içerdeki o kaplama ilk başlarda çok kaliteli duruyo ama aşındıı zaman evlat acısı gibi oturuyo adamın içine.oraları silerken sadece nemli bez kullanın arkadaşlar.parlatıcı iç bilmemne zımbırtısı temizleyici falan sürmeyin daha beter oluyo.çok pis söküyo o malzemeyi.
weltmeister x7

« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2008, 23:49:15 »
bende aynı durumdan şikayetçiyim. Geçen gittiğim tamirci bana o bölgelerin boyanabilceğini söyledi. Mat siyaha boyuyolarmış ve güzel oluyomuş. Boyatmayı düşünüyorum.

« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2010, 11:16:37 »
en güzeli mikalaj kaplatmak kollara ben yan çıtalara ve kollara yaptırdım harika oldu

« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2010, 13:33:07 »
en güzeli mikalaj kaplatmak kollara ben yan çıtalara ve kollara yaptırdım harika oldu
Resim koyabilir misin?

« Yanıtla #5 : 06 Mart 2010, 19:28:02 »
kapı kollarından kastının iç kapı kolları olduğunu umuyorum
aynı dert bende de vardı
dört kapının iç kolları
arka kapı kolları altındaki küllüklere
ön sol kapıdaki benzin depo kapağı açma kısmına
ve direksiyondaki üç kolda bulunan küçük parçalara
karbon kaplama yaptırdım aksessuarcıda
tümüne 100 lira verdim
süper oldu
resim çekersem eklerim konuya

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2010, 15:48:49 »
Gri döşemeli Poloda "kapı kolu boyama" ve "Kapı içi ses kesme"

ama 100lira verip karbon kaplatsan daha mantıklı.
Kırılan ızgaraya çare varsa bizede lazım 9n2 havalandırma ızgaraları çok dandik. 6n2 taş gibi imiş
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di