Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf V hiç yol tutmuyo  (Okunma sayısı 34243 defa)

Çevrimdışı q4

Ynt: golf V hiç yol tutmuyo
« Yanıtla #28 : 02 Şubat 2009, 17:48:14 »
Astra al virajlarda sorun yaşamazsın

Çevrimdışı q4

« Yanıtla #29 : 02 Şubat 2009, 17:50:50 »
C segmentinde yol tutuş ve viraj mukavemeti konularında en iyi araçlar opel astra ve ford focustur.Bunu bilmeyen kalmadı. Golf V'lerin viraj performanslarından çoğu kullanıcı şikayetçi.

Çevrimdışı q4

« Yanıtla #30 : 02 Şubat 2009, 17:51:56 »
Golf IV'ü bilmiyorum ama o daha oturaklı duruyor.

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #31 : 03 Şubat 2009, 01:03:13 »
arkadaşlar lastik aracın yol tutuşunda kendi başına %30 etken. birde yürüyen aksamda da değişmesi gerekenler var galiba ki yol tutuş takozlar, yaylar ve amortisörler üzerine. doğal olarak araç dengesiz olacak
        2000 model mk4 trendline sahibiyim ve de orjinal 14 inç jant kapaklı 175/65/14 lastiklerim var(başka hiçbir 1.6 araçta bundan ince lastik ebatı yok) ama lastiklerim 1 senelik ve tatlı virajlara100-120 ile bile girebiliyorum yerine göre; ki mk4 ler ile kıyaslandığında mk5 lerdeki en önemli gelişme yol tutuştur.
        jnr_thr arkadaş gerekli bakımı yaptırdıktan sonra zaten konuyu açtığına bile pişman olacaktır :tamamdir

« Yanıtla #32 : 21 Şubat 2009, 17:20:20 »
C segmentinde yol tutuş ve viraj mukavemeti konularında en iyi araçlar opel astra ve ford focustur.Bunu bilmeyen kalmadı. Golf V'lerin viraj performanslarından çoğu kullanıcı şikayetçi.

en iyi yol tutuş focus ve astrada diyen arkadasa sunu sormak istiyorum: acaba focus, golf ve astra kullandınız mı?ben her üçünü de kullandım fakat ikisi de golfün yol tutusu kesinlikle daha iyi. en son focus sedan ghia 2006 model kullandım, ghia olmasına ragmen golf gibi değil. karşılaştırma yapılacak aracları kullanıp yorum yapmak daha doğru olur. bazen insanlar arabalarında sorun olduğunu bilmeden ya da yanlış kullandığı için yanlış yorum yapıyorlar.bende 2007 comfortline tsi 140 hp var, gercekten çok ayrı bir araba. herkese tavsiye ederim. almadan önce focus vardı bende, focus yol tutusu daha iyi diyenler oldu fakat iyi ki golf almışım. herkese tavsiye ederim.
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2009, 17:22:35 Gönderen: alpcesur »

« Yanıtla #33 : 15 Mart 2009, 14:34:18 »
  iyi günler benim  golf'üm istedigim viraja giriyor sıkıntı yok     bu arada ben aranıza yeni  katıldım
lifekan

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #34 : 15 Mart 2009, 15:40:27 »
hoş geldin lifekan.Golf mükemmel yol tutar arkaşın ön takımda sağlam parça olmadığı için yol tutmuyormuş ondan doğal birşey yok. Golf te tabi sıkıntı olmaz yeni polonun baz modelinde bile viraj yol tutuş sıkıntısı yok.

Resimde ki senin araç mı harika duruyor W32 değil demi?
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #35 : 15 Mart 2009, 17:40:35 »
  iyi günler benim  golf'üm istedigim viraja giriyor sıkıntı yok     bu arada ben aranıza yeni  katıldım
Aramıza hoşgeldin bütün golfler viraja iyi girer yeterki fizik kurallarını ihlal etmeyen golf sever olursak...senin golf özel yapım olduğundan sınırları aşmaya iterdi herhalde...kazasız sürüşler...
Golf kullanmak ayrıcalıktır...

« Yanıtla #36 : 16 Mart 2009, 17:04:23 »
sanırım arkadasın kullanım tarzını degistirmesi gerek
göbeklerde 40 la bile arkayı savurabilyor ( bilerek ve isteyerek) yada cok seri sekilde donebiliyorum.

« Yanıtla #37 : 17 Mart 2009, 23:54:07 »
Eğer aracında ESP yoksa kaydırmadan fren kullanmadan dönemessin isterse bir dene ....Aracın ağırlık dengesi sert virajlarda değişeceğinden yavaşlamadan dönmeye çalışırsan ESPseni konrol altında tutar sende bundan pek hoşlanmassın..
Golf kullanmak ayrıcalıktır...

« Yanıtla #38 : 20 Mart 2009, 22:40:10 »
 onur    aracım  golf v confort  keşke onungibi  olsa   daha ne isterim   ama yavaş yavaş  yapıyorum  inşallah   onun resimlerinide  koyacagım       onur   ankara'lımısın
lifekan

« Yanıtla #39 : 20 Mart 2009, 22:54:06 »
benim   arkadaşımın  golf'u  vardı  onu sattı   gitti sıfır ful paketli  astıra  aldı    ve   hüsrana  uğradı   golf'un virajı  dönerken  sagladığı  güveni  astırada  bulamadı  ve 10.000 tl  zararına  sattı ve yeniden  golf  aldı
lifekan

« Yanıtla #40 : 20 Mart 2009, 23:24:31 »
belki kimse bana yav okarda dill der ama benim polomla bile otobandan ümraniye uskudar sapagına girdigim zaman umraniyede teyzem oturuo
bikez 120 le girdim
sonra içimden dedim 140 lada alır harbidende aracta tık yok
benim arabada esp asr edl fln yok  ;D
tamamen güvenlik paketi benim  ;Danlıcanız

« Yanıtla #41 : 08 Mayıs 2009, 21:24:17 »
Arkadaşlar bende de Golf 1.4 TSi 140 var yol tutuş iyi ama sert makaslarda ve limitleri zorladığımda arka atıyor yalan değil yani eğer aracım garantide olmasa yarın takarım eibach 35 mm kiti. Bide 195 lastik var bende ya çok ince ayar oluyorum o da bi etken zaten yol tutuşa !!