Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF V DSG 1.6 FSİ HAKKINDA  (Okunma sayısı 11647 defa)

Çevrimdışı myagizozdemir

Otomobil
    VW Golf MKIV
  • Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir..
GOLF V DSG 1.6 FSİ HAKKINDA
« : 06 Mayıs 2015, 18:58:43 »
Arkadaşlar merhabalar. Yakın zamanda golf 4 ümü satıp golf 5 1.6 fsi dsg'ye geçiş yapmayı planlıyorum. Siz golf 5 kullanıcısı olarak, görüş ve önerilerinizi bu başlık altında yazabilir misiniz ? İlk defa otomatik şanzımanlı bir golf'e sahip olacağım ve dsgnin performansına hayranım. Fakat başlıca sorunları nelerdir, nasıl kullanmak gerekir, aracı alırken neleri test etmem gerekir bunları bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler. keyifli forumlar.

Ynt: GOLF V DSG 1.6 FSİ HAKKINDA
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2015, 00:14:26 »
kimse yazmamış. bu forum da çöp olmuş.

fsi motor benzinde seçicidir, lpg uyumu yok gibidir.(taktıran var ama verimlerini sormak gerek)
O seri dsg ler de sıkıntılı olabilir.  Bu yüzden klasik bir oto test yerine vw servisine götürüp baktırmanızda fayda vaar
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2015, 23:04:33 »
Lpg olarak randuman almak isityorsan arac benzinde cok saglikli olacak. Bobin ve buji sifir olacak anakara da bikdigim tek yer var tuturabilen brc. Ama landi de verim alanlar sayesinde bende bu ise girdim.

Fsi dsg yok 6ileri tam otomatik var 10 numara sanziman ama nihayetinde otomatik ikinci ekde iyi bakilmali riskli. Şanzımanın lpg ye etkosi yok.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ismail alıcı

« Yanıtla #3 : 21 Mart 2018, 15:16:37 »
bende tam otomatik dsg golf5  comforline var.alalı 6 ay oldu.aracımı pert kayıtlı olarak almama ragmen  gayet başarılı çok memmunum.doğru kullanıldığı sürecde bir sorun çıkacagını sanmam.çünkü otomatik vites  şanzıman arızalarının çogunluğu malesef kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.ben tavsiye ederim şimdiden hayırlı olsun.tek şikayetim yedek parçaları çok pahalı...

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2018, 08:20:26 »
hayırlı olsun...kaç model? kaça aldınız? foto yüklerseniz bir bakalım...
kazasız cezasız.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)