Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf V 2007 1,6 FSİ Midline mi yoksa golf V 2007 goal mi arkadaşlar  (Okunma sayısı 10805 defa)

Çevrimdışı cengiz60

• Otomobil
    golf VI
arkadaşlar polo mu sattım yerine golf V alacağım acill yardımınıza ihtiyacım var ikiside LPG li ,

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
    1.2 tsi referance ibiza 2015
Fsi daha güçlü ve yakıtı normal 1.6 ya göre daha az biliyorum.

Çevrimdışı cengiz60

• Otomobil
    golf VI
TEŞEKKÜRLER

2007 goal de fsi motor değil mi? Ben de bakmıştım bir ara, benim tercihim her türlü goal olurdu. Ekstrası daha fazla.

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
Düz 1.6 yı vw uzun yıllar kullandı, 2007 goalde de bu seçenek var.

Çevrimdışı ilGhiNC

Otomobil
    2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
Eğer LPG ile kullanacaksanız normal 1.6 tercih etmeniz yararınıza olur. FSI motor LPG ile çok sağlıklı ve verimli çalışan bir motor değil ne yazık ki.
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
ben olsam tdi alırdım
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı cengiz60

• Otomobil
    golf VI
tecrübeleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar, temiz bir 2015 polo 1,2 TSİ manuel denk geldi onu aldım, araç alırken böyle oluyor bazen aklınızda düşünmediğiniz araca biniyorsunuz, hoşunuza gidiyor ve alıyorsunuz... herkese kazasız seyirler...

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
İyi seçim olmuş, golf de olsa 2007 nere 2015 nere, yeni nesil turbo benzin motorlu araç sahibi olmuşsunuz, yakıtının da gayet makul ve lpg vs uğraşmayacağınızı  düşünüyorum, hayırlı olsun.