Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF ÖN TAMPON VE YAN SİYAH ÇITA  (Okunma sayısı 10327 defa)

GOLF ÖN TAMPON VE YAN SİYAH ÇITA
« : 21 Ekim 2009, 19:12:26 »
Merhaba arkadaşlar, Hayırlısı ise 2 gün sonra bir problem çıkmazsa 2005 model comfortline Fsi golf alıyorum.
Aracın rengi gri. Yalnız önünde ve yanlarında bulunan siyah çıtalar hoş görünmüyor. Bunları aracın rengi olan griye boyatmak istiyorum, bir arkadaşım onlar boyanmaz diyor. Böyle birşey varmı ?

Çevrimdışı aydın26

• Herkes Sever Biz Taparız !!
Ynt: GOLF ÖN TAMPON VE YAN SİYAH ÇITA
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2009, 18:41:10 »
Merhaba öncelikle hayırlı olsun benim yanlara krom çıta takmışlardı kötü görünüyor diye söktürdüm şuanda siyah renk gayet tabi bu siyah çıtalar istediğiniz renge boyatabilirsiniz şimididen kazasız belasız kullanın

« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2009, 03:48:24 »
Hocam çok teşekkür ederim, aracı bugün aldım bakımlarını yaptırdım. Herkese kazasız belasız günler dilerim.

Çevrimdışı aydın26

• Herkes Sever Biz Taparız !!
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2009, 13:55:28 »
ayrıca ek bilgi olarak söyleyim fsi motor yakıt konusunda çok hassastır parça parça almak ve farklı yerlerden almak aracın oksijen sensörlerinda arızaya yol açıyor onun için çeyrek depo altına düşme ve benzini shellden almanı tavsiye ederim,birde düşük devirde az yakan bir motordur ama çok süratli gitmek istersen piyasadaki benzinli araçtan çok yakıyor ve trafikten uzak dur :) kazasız belasız tekrardan

« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2009, 15:14:16 »
plastık astarıı yapılması gerekır  cıtalar boyanırsa 150 kapı kolları ıle bırlıkte 250 ye patlıyor ama plastık astarı vurdurmassan yanı 30 a 40 a yaptırırsan kı bu yapıskan cok pahalı fıyat otomatıkmen duser boya2 ayda kavlar dokulur

« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2009, 03:07:49 »
merhabalar
yeni kapı çıtası taktıranınız var mıa acaba?

« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2009, 11:50:39 »
Hasan ve Aydın, çok teşekkür ederim ikinize de..

« Yanıtla #7 : 13 Aralık 2010, 11:37:27 »
ayrıca ek bilgi olarak söyleyim fsi motor yakıt konusunda çok hassastır parça parça almak ve farklı yerlerden almak aracın oksijen sensörlerinda arızaya yol açıyor onun için çeyrek depo altına düşme ve benzini shellden almanı tavsiye ederim,birde düşük devirde az yakan bir motordur ama çok süratli gitmek istersen piyasadaki benzinli araçtan çok yakıyor ve trafikten uzak dur :) kazasız belasız tekrardan

Kesinlikle katılıyorum. Biz benzini hataya düştük farklı yerden aldık Aldığımızada pişman olduk oksijen sensörünü bi güzel yedik. 900 TL sıfırı orjinal BOSH olan NGK sı var mı? YOk mu bilmiyorum. Benzini 97 oktan Shelden alın derim. Volkswagen bu konuda çok hassas bi araba. Benzini değiştirmek farklı farklı markadan almak araca zarar veriyor
"İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur." Mareşal Fevzi ÇAKMAK.

Çevrimdışı ercan_ege

• HAYALİM GOLF
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2011, 13:15:01 »
TANRA KARDEŞİM ALLAH KAZASIZ BELASIZ GÜZEL GÜNLERDE KULLANMAYI NASİP ETSİN. BENCE ARACIN ORJİNALİNİ BOZMA. BÖYLE ÇOK GÜZEL :tamamdir
ErcanEGE
VOLKSWAGEN BİR AYRICALIKTIR.

Çevrimdışı ercan_ege

• HAYALİM GOLF
« Yanıtla #9 : 16 Şubat 2011, 13:16:56 »
ARKADAŞLAR BENİZN KONUSUNDA AĞZI YANANLARDAN BİRİDE BENİM
ErcanEGE
VOLKSWAGEN BİR AYRICALIKTIR.