Gönderen Konu: GOLF 5 DİREKSİYON ÜZERİNDEKİ TUŞLAR  (Okunma sayısı 21107 defa)

Çevrimdışı ercan_ege

• HAYALİM GOLF
    • Profili Görüntüle
GOLF 5 DİREKSİYON ÜZERİNDEKİ TUŞLAR
« : 16 Şubat 2011, 13:48:48 »
SAYIN ARKADAŞLAR 2006 MODEL GOLF 5 COMFORTLINE ARACIMIN DİREKSİYONUNDAKİ TUŞLARDAN SADECE SOL TARAFTAKİ SES AÇMA KAPAMA TUŞLARINI KULLANABİLİYORUM.MÜZİK SİSTEMİ İÇİN KONUŞUYORUM TABİ. SAĞ TARAFTAKİ RADYO YADA CD DE ŞARKI DEĞİŞTİREN TUŞLAR ÇALIŞMIYOR AMA YOL BİLGİSAYARI YADA ONA BENZER ŞEYLER ÇALIŞIYO. ACABA BUNUNLA İLGİLİ CD ÇALARA YADA ARACA PROGRAMMI YÜKLENİYO:) YADA CD ÇALARLA ARAÇ ARASINDA Bİ TEMASSIZLIKMI VARDIR. AYNI SORUNU OLAN ARKADAŞLAR VARSA TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM.
ErcanEGE
VOLKSWAGEN BİR AYRICALIKTIR.

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Ynt: GOLF 5 DİREKSİYON ÜZERİNDEKİ TUŞLAR
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2011, 21:05:30 »
Sağ tarafta liste işarerti var oraya her basışında yol bilgisayarı değişir. Track yazdıında sağ Aşağı ve yukarı tuşları parça atlar, yıldız mute olarak açlışır. Anlık göster geye geçildiğinde(listeye  2yada 3defa basılınca) sağ aşağı yukarı menzil, anlık tüketim vs. arası geçiş için kullanılır.

Anlık tüketimin üzeri genel 1dir kontak açıldıktan soraki ortalamayı alır. Bu ekranda OK tuşuna basılınca Genel ortalama 2 Açılır bu sana yakıt tüketimin hakkında en doru bilgiyi verir. OK 1-2 SN basılı tutunca sıfırlama işlemi yapar.

Yol bilgisayardan, duryor iken ve kontak açıkken mevcut ayarları değiştirebilirsiniz, Light ile farların araçtan ayrılırken ve yaklaşırken açıkkalma zamanını değiştirebilirsiniz. yolda giderken kapıların otomatik kilitlenmesini açıp kapatabilirsiniz vs.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2011, 21:07:28 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ercan_ege

• HAYALİM GOLF
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2011, 15:32:31 »
onur kardeşim bütün bunların olduğunu inan bilmiyodum ilk defa duydum :D bu comfortline içinmi geçerli yoksa bütün golf 5 modellerinde varmı? yazdıklarının çıktısını aldım hemen gidip deniyorum :D saolasın... saygılar...
ErcanEGE

Çevrimdışı ercan_ege

• HAYALİM GOLF
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2011, 15:41:43 »
abi beceremedim yaaa :'(
ErcanEGE

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2011, 19:10:13 »
mİdline larda bazılarında var bazılarında yok. Rsim çeker payşırım 1-2sürebilir

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2011, 16:01:53 »
ben özellikle direksiyonda düğmeli olanlarını aradım ve aldım golf. ama sağ tarftaki ses düğmeleri ve sağ sol ok düğmeleri var bunlar çalışıyor. ama soldakilerden en sonuncuya getiren bir düğme var o da çalışıyor fakat gerisi çalışmıyor zaten ikisi telefon düğmesi. bilgisayar ekranıda yarım. yani bende zaten liste felan yok bu ayarları tam yol bilgisayar ekranı olanlar yapabiliyor. :(
Deyiş o deyiş patladı gitti :)

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Mayıs 2011, 23:16:21 »
yardımcı olabilir soru varsa bu linkten devam edelim sizden sonrakilerde erişsin

GOLF-JETTA 5 YOL BİLGİSAYARI KULLANIMI

Çevrimdışı atabjk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 27 Mayıs 2011, 12:10:32 »
verilen bilgiler için tşk ederiz fakat sol taraftaki yani sinyal kolunun üzerinde RES+ - tuşları neye yarıyor bileniniz var mı? Bu arada araca binerken farları yakıp karşılıyor fakat inerken aynı şeyi yapmıyor tek fonksiyonumu seçmeliyiz.

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 27 Mayıs 2011, 12:47:14 »
atabjk o sinyal kolunun üzerindekiler hız sabitleyici düğmeleri uzun yolda çok işe yarıyor. karşılamada eğer hava karanlıksa açılır ve far açma kolunun tünel de yani en üste bakan kısma çevirmelisin

Çevrimdışı atabjk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 27 Mayıs 2011, 13:49:06 »
oo hız sabitleyici olduğunu bilmiyordum ii oldu :) kullanımı nasıl peki mesela 120 ile giderken nasıl sabitlenir ?

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 27 Mayıs 2011, 16:08:04 »
silecek kolunun üzerinde on/off var ordan on konumuna getir yolda giderken. sonra silecek kolunun ucundaki + düğmesine basarsan hızlnırsın bırakırsan o hızda kalırsın aynısı - tuşu içinde aynı. fakat frene veya debreyaja basarsan iptal olur sonra tekrar + tuşuna basarsan önceki hafızadaki hıza gelir...

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 31 Mayıs 2011, 15:52:41 »
abi beceremedim yaaa :'(

Sendeki yol bilgisayarı çift bölme galiba. Far zamanı ayna indirme filan olmaz. Ama Yol bilgisayarı menzil, tüketim vs. bilgileri verir.