Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf 5 anlatırmısınız yeni aldımda ( 1.4 tsi 140 hp Comfortline )  (Okunma sayısı 7403 defa)

merhaba arkadaşlar  bugun gittim sıfır golf aldım ( 1.4 tsi 140 hp Comfortline ), bi önceki arabamda Laguna 2.0 140 hp . Kısacası aldıgım araba hakkında pek bi bilgim yok  , bu eksikliğimi giderirseniz sevinirim benimde arabama bakış açım değişir sayenizde.
şimdiden teşekkürler

Araciniz hayirli olsun.Allah kaza beladan korusun gule gule kullanmanizi nasip etsin.

Araciniz hakkinda ne gibi bir bilgi istiyorsunuz?Teknik veri istiyorasaniz vw nin sitesinden yararlanabilirsiniz.

teşekkür ederim iyi niyetlerin için ama daha önce hiç vw kullanmadım sizler uzun süreli kullanıcalar oldugunuz için kısaca aldıgım arac hakkında bilgi verirsen sevinirim , tioları ,  zaafları , artıları gibi mesela ?

Bu araca kule gergisi taktırabiliyormuyum , zaten bagımsız olan süspansiyonda çok etkisini görürmüyüm, 2005 modellerle arasında bi kasa değişikliği varmıdır ???

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Viraj güvenliğini artırmak istiyorsan 205/55/16 veya 215/45/17 lastik ve jantları tercih edebilirsin. Turbolu araç kullandığın için özellikle sert kullanımda turbonun soğumasına izin vermelisin, küçük vitesler çok yüksek devirle ulaşmaman iyi olur.Klimanı düşük devirlerdeyken açmanı klima ile ilgili konularda tavsiye etmişler. bunu söylemeye gerek yok ama Rutin bakımlarını aksatma . Golf 5lerin hepsi aynı kasa comfortline donanım olarak yüksek bir seviye fazlası vardır anlayacağın
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2009, 23:44:06 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di