Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf 2.0 Tdi Motordan Ses geliyor (Videolu) bakarmisiniz? Yeni Video eklendi  (Okunma sayısı 8225 defa)

kardes senin sorunun da  cekis dusuyorsa turbo hortumu falan kaçırıyor olabilir. bakilmasi lazım. 

benim aklima turbo gelmedi cunki arac kendini bi moda almis misal 2000 deviri gecmiycek ve 90 100 gecmiycek . Sanirim ben yanlis tabir etti. 180 e cikip ayagimi gazdan cekip tekrar gaza basmayi denedigimde arabanin yemedigini hissettim 2000 devirden 2200 e oynadi tek baska oynamiyor. Motoru stop edip devam edice cekis ayni duzeldi. Tamirciye gostericem en kisa zamanda

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Son mesajlara aynen katiliyorum paller bana daha mantikli geldi buradan konusup durmayalim ustaya git c degisim ucuz olur hortum daha da ucuz. Grc kalir turbo govde ile gidebilir yazik olur.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

turbo safe mode a aldırır arabayı, belli bir deviri geçemezsiniz

usta bir turlu aramiyor kafayi yedirtti bana. sesde devamli gelmemeye basladi. arada geliyor. fakat burda iki tanidigim var ve ikisininde passati var. Onlardada boyle safemode a gecme durumu olmus ikiside basit bir parca degismis ve durum duzelmis. Isin tuhafi bende ariza lambasi yanmadi safemode a gectigi gun.
baska bir usta varmis ona gidicem bakalim pazartesi belki giderim. sonucu buraya yazicam arkadaslar. Insallah teshis koyarlar.

basit parça dedikleri n75tir, ama o sesi yapmaması lazım