Gönderen Konu: FSI HAKKINDA.  (Okunma sayısı 1978 defa)

Çevrimdışı karizma67

• Profili Görüntüle
FSI HAKKINDA.
« : 17 Ekim 2014, 23:00:31 »
Arkadaşlar merhaba,  :)
Şuan golf 4 sahibiyim, aracımdan memnunum ama biliyorsunuz insanoğlunu. golf 5 e geçmek istiyorum. istediğim comfortline 1.6 fsı motor bi araç. Fsı için kullanıcıların görüşü nedir, sorun çıkarır mı ve özellikle de merak ettiğim  yakıtta ne kadar tasarruflular, şehir içi ne kadar yakıyor km de.
Bi fikir veririseniz sevinirim, herkese selamlar.  :saygılar
Kula bela gelmez, Hak yazmadıkça;
Hak bela yazmaz , Kul Azmadıkça...

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
Ynt: FSI HAKKINDA.
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2014, 10:22:01 »
persembe saatım ben golf 4 ü simdi ise ciddi anlamda 5e yöneldim bende tdi bakıyorum
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: FSI HAKKINDA.
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2014, 10:29:58 »
Arkadaşlar merhaba,  :)
Şuan golf 4 sahibiyim, aracımdan memnunum ama biliyorsunuz insanoğlunu. golf 5 e geçmek istiyorum. istediğim comfortline 1.6 fsı motor bi araç. Fsı için kullanıcıların görüşü nedir, sorun çıkarır mı ve özellikle de merak ettiğim  yakıtta ne kadar tasarruflular, şehir içi ne kadar yakıyor km de.
Bi fikir veririseniz sevinirim, herkese selamlar.  :saygılar

Açtığınız konunun aynısından, sizin gibi aynı soruyu soran birçok kişi forumda konu açmış ve tartışılmıştı. Forumun kalitesinin korunması için, her aklımıza gelen soruda konu açmak yerine önce arama yapıp daha önce açılmış konuları önce okumak daha sonra aklınızda ki soruyu daha önce ki konuya devam ederek sormanız, konuların zamanla arşiv niteliği kazanmasını da sağlayacaktır. Keyifli forumlar.

Yönetici arkadaşlar zaten konuları birleştirecektir.
Akıl yaşta değil baştadır.