Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: FİKİR?  (Okunma sayısı 3834 defa)

Çevrimdışı karizma67

FİKİR?
« : 21 Kasım 2014, 01:04:06 »
Arkadaslar merhaba;
Golf 4 ümü satalı 10 gün gibi bi zaman oldu. Şimdiki bütceyle golf 5 almayı planlıyorum. Fakat kazasız değişensiz bulmak çok zor. Temiz golf 5 plus lar denk geliyo arada bir, bi fikri olan var mı ne dersiniz nasıldır bu araçlar.?
örneğin bu araba;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-servis-bakimli-76-000-kelepir-dost-araci-gor-187518005/detay/
Kullanan veya bilgisi olan varsa bi tavsiyede bulunursanız sevinirim. Herkese selamlar.  :saygılar
Kula bela gelmez, Hak yazmadıkça;
Hak bela yazmaz , Kul Azmadıkça...

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Ynt: FİKİR?
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2014, 20:04:06 »
Plus oek tutulan bir model degil. Golf 5 daha mantikli. Biraz bekleyin acele etmeyin bence ya da dod gibi yerlerden alabilirsiniz
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ilGhiNC

Otomobil
    2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2014, 00:07:46 »
+1905

Bence de Golf Plus almayın. Bir süre daha bekleyin. Zaten kış mevsimindeyiz. Fiyatlar biraz daha düşecektir. Zaman zaman temiz uygun fiyatlı araçlar düşüyor sahibinden'e. Hergün kontrol edin. Golf Plus'ın piyasası yok, bu nedenle fiyatları düşük. Zaten yüksek ve biçimsiz bir araba. Golf4 ten sonra pişman olursunuz.

Diğer bir önerim Seat Leon 1.6 motorlara bakmanızdır. LPG li temiz uygun fiyatlı düşüyor sık sık. Kalite olarak Golf le neredeyse aynı. Fiyatları daha uygun. Bence mutlaka bakın. Zaten Golf4 ten sonraki serilerde Hitler motor çok daha seri ve kullanması keyifli. FSI motorun da piyasası yok LPG uyumsuzluğundan ötürü. Hitlerden vazgeçmeyin derim. :tamamdir
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı karizma67

« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2014, 23:29:18 »
Favori arama yaptım günlük olarak kontrol ediyorum. Bundan sonrası nasip. Golf 4 den çok memnundum fakat yakıt olarak çok üzdü, istediğim performansı karşılasa ona da acımıyorum ama çok hantal. Kısmet olursa 5 kasa niyetindeyim. Bunlar içinde forumlarda sensör arızası çok verdiği söyleniyo.
Kullanıcı olarak sizin görüşünüz nedir?
TEŞEKKÜRLER.

Çevrimdışı ilGhiNC

Otomobil
    2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2014, 18:17:45 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2004-golf-5-26.500-pazarlik-payi-yoktur-aciiiilll-170149736/detay

Yukarıdaki aracı kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok temiz duruyor. Kilometresi düşük. Eğer yüksek bir hasar kaydı yoksa kesinlikle alınabilir. Bence arayıp bir görüşün ve sorgulatın aracı. İkinci bir seçenek de aşağıdaki ama öncelik bence yukarıdaki.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-temiz-kullanilmis-golf-5-182213259/detay

Bu ikisi en temiz ve en uygun fiyatlı gözüme çarpan GOLF5 seçenekleri.

Primeline paketi, donanım olarak hafif. Ama isterseniz ilerleyen zamanda Hız Sabitleyici ve Yol Bilgisayarı montajı için size yardımcı olurum. İkisi de bu araca uygulanabiliyor. :tamamdir

Midline paket alırsanız da Yol Bilgisayarı standart geliyor. Hız sabitleyici uygulaması için yine yardımcı olurum. :tamamdir

Sis farı Midline ve Primeline paketlerin ikisinde de mevcut değil. Sonradan eklenebiliyor.
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı karizma67

« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2014, 14:11:25 »
Kardeşim iki araba için de arama yaptım. ikisinde de 10.000 civarında hasar kaydı var. İlgin için sağol. ama araç alırsam bahsettiğin konularda yardımını istiycem. sağol. :tamamdir