Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf IV paketler arasındaki farklar nedir?  (Okunma sayısı 10140 defa)

Çevrimdışı ramazan_40

Otomobil
    Eski:98 AFH Polo Yeni:2000 Focus Ghia
Golf IV paketler arasındaki farklar nedir?
« : 31 Ocak 2017, 15:16:10 »
Merhaba

Golf 5 te  1.4 tsi - 1.6 - 1.6 fsi - 1.6 tdi modelleri var. İlk tercihinde benzin/lpg olduğunu varsayarsak.

Bu motorlarda en problemsiz olanı hangisi birde kendi aralarında sınıf farklılıkları var

Comfortline/ Goal / Midline/ Primeline/ Tour/ Trendline

Bu paketleden doludan boşa doğru sınıflandırması nasıl?

Paketler arasında nasıl farklar var ve en çok tutulan ve problemsiz olanı hangisi?

« Son Düzenleme: 31 Ocak 2017, 15:22:01 Gönderen: ramazan_40 »
Hiçbir ordu, zamanı gelmiş bir düşünceye karşı duramaz.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Ynt: Golf IV paketler arasındaki farklar nedir?
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2017, 23:25:13 »
temiz bulursan kolay kolay problem çıkarmıyorlar 1.6 motor zaten kendisini sorunsuz diye kanıtlamış bi motor ama hor kullanıldıysa pek sağlam değildir. kendim bmy kodlu 1.4 tsi 140 lık kullandım alırken herkes problemli uzak dur dediler ama maşallah taş gibiydi zorladımda yeri geldi ama sorun çıkarmadı motor seriliği olarak keyifli arabalar
5 kasalarda comfortline en full üdür.  1.6 tdi 5 kasada yok diye biliyorum
1.6 fsi ikinci elde pek gitmiyor saçma sapan arızalarından dolayı tutulmuyor diye diyorlar
modelli bi tsi bulursan kolay kolay sorun çıkarmazlar normal düz atmosferik motorlara göre parçaları daha sağlam ve daha keyifli ama parçaları da daha pahalı :)