Gönderen Konu: El freni altındaki muhafaza gözü kapağı ve şişe açacağı  (Okunma sayısı 9720 defa)

Çevrimdışı jckal__

• Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar IV kasadan V kasaya terfi etmiş bulunmaktayım. fakat aracımda bazı parçalar eksik bunları nasıl bulabileceğimi söyleyen olursa çok memnun olurum.
1- el freni altındaki muhafaza gözü kapağı (sürgülü olan krem renk)
2- muhafaza gözü içinde şişe açacağı
3- sol ön kapı altındaki kedi gözü

şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
öncelikle hayırlı olsun araban güle güle kullan.

benim aracımda da şişe açacağı ve aynı sol ön kapının kedi gözü eksik ama sürgülü kapak var :)

bende araştırmıştım sana söyleyeyim şişe açacağı en iyi ebay dan almak fiyatı 2 $ kadar hemde bedava kargolu ebay de "golf bottle opener" diye arattır.

kedi gözüde ebay de vardır kesin ama hiç araştırmadım.
Deyiş o deyiş patladı gitti :)

Çevrimdışı jckal__

• Profili Görüntüle
teşekkür ederim arkadaşım ama e-bay dan hiç alışveriş etmedim nasıl yapılır bilmiyorum ki

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
ilk önce google chrome indir onda otomatik web sitesini türkçeye çeviriyor

bu şekilde alışverişini tamamla ordan seni paypal sistemine aktaracak ve ödemeni alacak.

tekrar ebay'e dönerek onay alacaksın yaklaşık 10-15 gün sonra ürün adresine teslim edilir.

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Açacak serviste 60Tl,Serviste parça parça satış var gittiğinde uğra bulunabiliyor bazıları çok pahalı oluyor. ebay 3tl imiş oradan al bence. Sürgüyü bulabileceğini sanmam, kedi gözü nedir anlamadım.
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2011, 11:11:15 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı jckal__

• Profili Görüntüle
Açacak serviste 60Tl,Serviste parça parça satış var gittiğinde uğra bulunabiliyor bazıları çok pahalı oluyor. ebay 3tl imiş oradan al bence. Sürgüyü bulabileceğini sanmam, kedi gözü nedir anlamadım.

kedi gözü bu kapı içi alt kısımlar da var ya kırmızı renk plastik
açacağıda en ucuz bu linkte buldun
http://www.ebay.de/itm/Original-VW-Flaschenoffner-Golf-5-Golf-6-Jetta-GTI-NEU-/270825414433?pt=DE_Autoteile&hash=item3f0e73df21#ht_500wt_1361

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım şansına hepsi bitmiş.

Sen ebay.de den bakıyosun almanya ebay yani direk ebay.com dan bak hong kong satışları var çok uygun fiyatlı ama şu an da yok takip et istersen servisden 60tl ye almaktansa.

bu bulabildiğim başka bir ilan fakat bitmiş satılmış yani arttırma olmuş 8 küsür dolara

http://www.ebay.com/itm/250899993179?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649#ht_2512wt_932

Çevrimdışı jckal__

• Profili Görüntüle
Arkadaşım şansına hepsi bitmiş.

Sen ebay.de den bakıyosun almanya ebay yani direk ebay.com dan bak hong kong satışları var çok uygun fiyatlı ama şu an da yok takip et istersen servisden 60tl ye almaktansa.

bu bulabildiğim başka bir ilan fakat bitmiş satılmış yani arttırma olmuş 8 küsür dolara

http://www.ebay.com/itm/250899993179?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649#ht_2512wt_932

saol arkadaşım çok teşekkür ederim bi de o kapağı bulabilsem çok iyi olacak

Çevrimdışı jckal__

• Profili Görüntüle
arkadaşlar bi de hız sabitleyici ara ara çalışıyor bu neden kaynaklanabilir önerisi olan var mı

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
Aracın otomatik mi, manuel mi?

hız sabitleme 30 km/saat in altında çalışmaz.

manuel vites ise her frene ve debriyaja bastığında devreden çıkar, devreye girmesi için tekrar res + tuşuna basman gerekir

otomatik ise cc kullanmak daha güzel frene basarsın hızın 40 a bile düşse tekrar res + tuşuna bastığında ayarladığın hıza otomatik vitesleri atarak çıkartır.

Çevrimdışı jckal__

• Profili Görüntüle
Aracın otomatik mi, manuel mi?

hız sabitleme 30 km/saat in altında çalışmaz.

manuel vites ise her frene ve debriyaja bastığında devreden çıkar, devreye girmesi için tekrar res + tuşuna basman gerekir

otomatik ise cc kullanmak daha güzel frene basarsın hızın 40 a bile düşse tekrar res + tuşuna bastığında ayarladığın hıza otomatik vitesleri atarak çıkartır.

manuel aracım şöyle ki durum bazen o yeşil hız sabitleyici sembolü yanıyor bazen yanmıyor yandığı zaman çalışıyor yanmadığından koldan on konumunda olsa da çalışmıyor. mesela seyir halinde iken çalışmadı diyelim sağa çekip duruyorum motoru stop edip tekrar çalıştırıyorum hareket halinde kolu on konumuna getiriyorum çalışıyor ama bi kere iptal edince tekrar devreye girmiyor

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
o konu beni aşar dostum en iyisi servise göstermen üzgünüm yardımcı olamadım.

bu arada senin için sürgü kapak arıyorum ama bulamadım ama bir sitede görmüştüm biliyorum.

Çevrimdışı jckal__

• Profili Görüntüle
o konu beni aşar dostum en iyisi servise göstermen üzgünüm yardımcı olamadım.

bu arada senin için sürgü kapak arıyorum ama bulamadım ama bir sitede görmüştüm biliyorum.

bulursan çok sevinirim arkadaşım. yine de yardımların için çok teşekkürler..

Çevrimdışı jckal_

• Profili Görüntüle
Sürgü kapağı ebay.de den 14 euro ya buldum.. şişe açacağı da 5 euro..