Gönderen Konu: EN IYI ALARM VE PARK SENSÖRÜ  (Okunma sayısı 35795 defa)

Çevrimdışı tanra

• Profili Görüntüle
Ynt: EN IYI ALARM VE PARK SENSÖRÜ
« Yanıtla #14 : 03 Kasım 2009, 11:32:42 »
Herkes farklı birşey söylüyor. Bilindik marka ve modellerden değil de bilmediğim duymadığım şeyler tavsiye ediliyor:)

Teşekkürler Cem kardeş.

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 03 Kasım 2009, 11:35:02 »
araştırıp seçimini yap. Cobra da çok iyi markadır ama fiyatları ne durumda bilmiyorum. Alırsan pişman olmayacağın bir marka daha  ;)

Çevrimdışı tanra

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Kasım 2009, 14:08:54 »
ikinci el ürünlerini görebiliyorum nette. kendi siteleri varmı, varsa da ulaşamıyorum. İyi ürünü her zaman her yerde bulabilmemiz gerekmezmi :)

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #17 : 03 Kasım 2009, 23:55:07 »
Kameralı olmayan ve sadece sesli çalışan bir sürü park sensörlü araç var, iyi bir marka park sensörü olsa işe yaramazm mı diyorsunuz. Kameralı park sensörleri 300 - 400 liradan başlıyor.

YANLIŞ ANLAMIŞSIN
*Sesli park sensörü tabi ki işe yarıyor ve tavsiye ederim. Ama "mercamir"inki görtergeli tabi daha iyidir.
*80 liraya takılan sarsıntı ile çalışan alarmlar hiç bir işe yaramıyor dedim. Alarm tavsiye etmem. Aracında immobilaser var onu çözecek adam alarmın ciğerini söker önce. Çok pahalı donanımlı bir alarm almak lazım bence gereksiz.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı tanra

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 04 Kasım 2009, 00:40:07 »
Valla hocam aracı immobilizer var diye çalamasalar bile airbag bile çalıyorlar.

Alarmı aslında sadece alarm olsun diye de istemiyorum açıkçası. Örneğin aracı kitlemeyi unuttuğumda alarm kısa bir süre sonra aracı otomatik kitleyip camların tamamını kapayabilir, acil işim olduğunda uzaktan motoru çalıştırabilir v.s. gibi

Park sensörünün göstergeli olanı mutlak daha  iyidir ama o göstergeyi aracın neresine koyabiliriz ki. yani tuhaf durur, araçta emanet gibi durur diye onlara pek sıcak bakamıyorum acıkçası.
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2009, 00:42:12 Gönderen: tanra »

Çevrimdışı tanra

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 10 Kasım 2009, 10:29:01 »
MFK diye bir park sensörü taktırdım. Usta özene bezene yaptı işini sağolsun. Aynanın üstüne de küçük ekranını koydu. Sağ ve sol taraftan da L R şeklinde göstergesi var. Ortada da M/cm göstergesi.

Yorumlarını ve değerli bilgilerini paylaşan herkese tekrar teşekkür eder, kazasız belasız günler dilerim.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2009, 10:34:56 Gönderen: tanra »

Çevrimdışı tnr.ydn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 25 Ocak 2010, 22:01:34 »