Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ARKA KAPILARA HOPARLÖR  (Okunma sayısı 48784 defa)

ARKA KAPILARA HOPARLÖR
« : 09 Kasım 2009, 19:49:02 »
Selam arkadaşlar, Golf V 'imde sadece ön kapılarda kolon var, arkalara da kolon taktırmak istiyorum. Sanırım 16 cm kolon takılıyor.
Arka tarafa subwoofer olmadan, ağırlıklı bass alabileceğim kolonlar var mıdır.

Önerilerinizi bekliyorum..

Çevrimdışı golfburak58

• Otomobil
    Golf Mk4
Ynt: ARKA KAPILARA HOPARLÖR
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2009, 03:01:50 »
servisten orjinal hoparlör temin edebilirsiniz.arka kapılarda hoparlör bulunmaması aracınızın comfor özellikleriyle alakalı oluyo.lüks e gittkçe parayla birlikte donanımlarda artıyo tabii.ayrıca hoparlörler kabinli olduğu için bass aracın içinde sizi tatmin edebilir benim görüşüm

« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2009, 10:25:44 »
Ben de herşeyin serviste yapılmasından yanayım. Fakat serviste genelde normal ücretin fazlasını aldıkları için mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorum.

Arka hoparlörler belki de bass konusunda tatmin edebilir dediğiniz gibi, teşekkürler Burak kardeş.

Çevrimdışı golfburak58

• Otomobil
    Golf Mk4
« Yanıtla #3 : 11 Kasım 2009, 00:17:01 »
benim patlamıştı hoparlörüm satın almak için sormuştum 69 lira dediler.hemen hemen pioneerin hoparlörüyle aynı fiyata geliyo.alıp kendinizde taktırabilirsiniz.rica ederim

« Yanıtla #4 : 11 Kasım 2009, 15:43:19 »
Yaklaşık pioneer gibi çok kaliteli bir hoparlörle aynı fiyata geliyorsa orjinal kolon yerine pioneer almak daha mantıklı değil mi hocam..

Çevrimdışı golfburak58

• Otomobil
    Golf Mk4
« Yanıtla #5 : 12 Kasım 2009, 00:12:29 »
pioneer almak belki daha iyi olabilir ama bu kez önlerle arkalar arasında fark olabilir ki aynı olmadıkları sürece fark da olacaktır.ama tercih meselesi sonuçta

« Yanıtla #6 : 12 Kasım 2009, 20:16:44 »
seste o kadar farkeder diyorsunuz.

Çevrimdışı golfburak58

• Otomobil
    Golf Mk4
« Yanıtla #7 : 13 Kasım 2009, 23:25:31 »
bana söylenende böyleydi ama abartılı oldunu düşündümde denemek istemedim  :)

« Yanıtla #8 : 13 Kasım 2009, 23:39:24 »
Peki ağırlıklı, bası iyi veren kolon önerisi verebilirmisiniz ?
Küçücük mp3, walkmen kulaklıklarında bile böyle çeşitler var, kolon da vardır herhalde :)

Çevrimdışı golfburak58

• Otomobil
    Golf Mk4
« Yanıtla #10 : 14 Kasım 2009, 00:57:14 »
alpine nin güzel bi marka oldunu düşünüyorum ama daha iyi bilen birilerine danışmalısınız

« Yanıtla #11 : 14 Kasım 2009, 02:12:35 »
Bugün bir arkadaşım da aynı şeyi söyledi. 60 watt ve uygun fiyatlı görünce ilgimi de çekmedi değil :)

Özelliklerinde yazarlar ya, 1000 watt bilmem ne, gerçek değeri rms olarak geçiyor çünkü. eski aracıma sony xplod aldığımda da satıcı bana bunlar 200 watt diyordu. Kardeşim dedim 200 watt olsa hepimiz inleriz burda :) Tabii satıcı ısrar ediyordu 200 watt diye.. Oysa kolonların gerçek rms değeri 45 watt tı :)

Yurtdışında da buradakinden daha çok ürün çeşidi var onu da belirteyim..
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2009, 02:32:15 Gönderen: tanra »

« Yanıtla #12 : 14 Kasım 2009, 11:23:30 »
kıasaca bi fikir söyleyebılırmıyım temiz ve kalıtelı ses için woofer olmadan bass sesının tadını yakalamak için iki takım COMPENANT ı takıver kapılara ii güsel işini bilen bi tesisatçıya bak bakalım tadına varabilecekmisin  :sevgi:
CONFİDENCE
[/b]

« Yanıtla #13 : 14 Kasım 2009, 13:43:28 »
Sana o konuda yardımcı olabilirim bana mesaj atabilirsin...
Dikkat ısırır !!!