Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Alarm  (Okunma sayısı 7048 defa)

Çevrimdışı teo

Alarm
« : 22 Ağustos 2007, 13:37:45 »

Ben de bugunden itibaren bir VW Golf Mk5 1.6 FSI Comfortline sahibi olup araniza katildim. Aracta alarm yok. alarm taktirmak istiyorum.

http://www.vw.com.tr/_Servis_Brosur_orj200507.pdf adresindeki aksesuar brosurunde Meta 8809 Alarm oneriliyor 247 YTL'ye. Aciklamasi soyle: "Tamamen modüler bir sistem olan Meta 8809P oto alarmlari, orjinal kumandasi olan CAN (Control Area Network) sistemli araçlara monte edilebilmektedir. ilave alarm kumandasina ihtiyaç olmadan çalisir. Dijital ultrasonik sensörleri sayesinde aracin içini korurken, elektronik darbe sensörü sayesinde de dis etkenlere karsi korur"

Bunu mu taktirsam? Bunu kullanan ya da kullanmasa da bilgi sahibi olan var midir? Yoksa baska onereceginiz bir alarm var midir?

Ynt: Alarm
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2007, 13:41:07 »
Öncelikle Aracın hayırlı olsun, Çok yeni bi araç oldugu için bana kalırsa Servis urunu olan alarm taktırmanı öneririm, Garanti kapsamında ise aracın sorun cıkmaz diye diyorum bunun dışında bir çok kaliteli firma var onlarlada bir görüş her aracala uyumlu olmayan model alarmlar var diye duymustum,herhangi bir sorun yasama.

Çevrimdışı teo

Ynt: Alarm
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2007, 13:58:37 »

Tesekkur ederim. Araci 2. el aldim. 3 yillik bir arac. Uzatilmis garantisi de yok; o yuzden garanti disinda. Ben daha cok Golf Mk5 kullanicilarinin deneyimlerini ogrenmek istedim. Malum; dogru secilmeyen bir alarm basa bela olabiliyor; habire calarak, caldiginda artik uyari hissi uyandirmama vs. seklinde:)

Öncelikle Aracın hayırlı olsun, Çok yeni bi araç oldugu için bana kalırsa Servis urunu olan alarm taktırmanı öneririm, Garanti kapsamında ise aracın sorun cıkmaz diye diyorum bunun dışında bir çok kaliteli firma var onlarlada bir görüş her aracala uyumlu olmayan model alarmlar var diye duymustum,herhangi bir sorun yasama.