Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: %25 Yakıt Tasarrufu  (Okunma sayısı 3789 defa)

%25 Yakıt Tasarrufu
« : 28 Mart 2012, 12:44:39 »
Arkadaşlar öncelikle Mrb.Sabah Kahvaltımı Yaparken Tv de Türk Mühendislerinin İcat Etmiş Olduğu Bi ürüne Rastladım.Ürün Benzinli araçlarda Benzin Hortumuna Bağlanarak %25 Yakıt Tasarrufu Yapıyormuş,Ürün Sanayii Ve Ticaret Bakanlığı,ODTÜ Onaylı Fiyatıda 89 TL Bi Bilgisi Olan Varmı Veya Aracında Olan!!!

Ynt: %25 Yakıt Tasarrufu
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2012, 12:58:10 »
Genelde fos çıkıyor hocam böyle şeyler. Olursa süper olur.

« Yanıtla #2 : 28 Mart 2012, 13:07:09 »
Valla ben bi denemek istiyorum ama deneyen varmı veya bilgisi olan varmı die bi sorayım istedim

« Yanıtla #3 : 28 Mart 2012, 13:49:13 »
bu tür bir sürü proje var birkaçtanesini denedim bir fayda göremedim koskoca otomobil mühendisleeinin düşünemediğini bu adamlar bulup piyasaya sürüyormu hiç de inandırıcı değil böyle birşey olsa fabrikadan orjinal olara üretilmez mi para tuzağı diyorum

« Yanıtla #4 : 28 Mart 2012, 17:48:59 »
bu ürünlerde mıknatıslı bir özellik varmış yakıttaki bazı şeyleri ayrıştırıyormuş mu neymiş.. daha sonra bu tasarruf cihazını çıkardığında motora hasar verebiliyormuş bu ve benzeri şeyler duydum.

Çevrimdışı enesandic

• JOKER
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2012, 18:17:02 »
kesinlikle %25 falan göremezsin onu sana söyliyim  bu vatandaşları biz vakti ile  çalıştığımız fabrikaya  çağırdık   doğalgazdan elektrik üreten bir sistem var  çok büyük bir sistem 100 megavata yakın elekrtik üretiyor   yani 1 saatte yaktığımız  doğal gazı 100.000 nüfuslu bir ilçe 1 günde yakamaz bile  herneyse adamlar geldi  baktı inceledi 

onlara siz bize şukadar tasarruf edecek deyin %25 de önemli değil nekadar derseniz okadar yazalım şartname hazırlayalım eğer tasarruf etmezse şukadar ceza ödersiniz dedik  biz size bilgi vericez dediler ve kaçış o kaçış   çünki  trilyonlarca gaz yanıyor  yüzde 1 bile dese hesapta çıkar  araçlarda evlerde  çok küçük miktarlarda değerler olduğu için kimse doğru düzgün ölçüm yapamaz   doğrudur  yüzde 2-3 civarında en ideal şartlarda kullanılırsa kar ettiriyor olabilir fakat söyledikleri rakamı tutturmaları imkansız diyebilirim
Büyük imza...