Gönderen Konu: 2005 Golf FSI Tipt. Comortline ses sistemi düzeni orjinalde nasıldır  (Okunma sayısı 6405 defa)

Çevrimdışı Mirsady

•  
    • Profili Görüntüle
selamlar arkadaşlar geçen ay 2005 Golf FSI Tipt. Comortline bi araç aldım 60.000 de 2. el yani. bu ilk arabam ve arabalaradn pek iyi anlamam. bu endenle lütfen sorumu mazur görün. bu model araçta arka kısımda kapılarda hoparlor yerleri boşmu oluyor? yani arkada hoparlor olmuyormu? çünkü orjinal teybin ayarlarına girdiğimde sesi arkaya yönlendirecek ayarı yapamıyorum sanki sadece önde her bir kapıda 1 adet hoparlor varmış gibi bir tepki veriyor.

Çevrimdışı dtbaran

• Profili Görüntüle
merhaba arkadaşım benim bildiğim kadarıyla arkada da olması lazım tabi Volkswagen  bu belki bu da opsiyoneldir.
saygılarımla

Çevrimdışı Mirsady

•  
    • Profili Görüntüle
bilemiyorum, 2005 Golf FSI Tipt. Comortline  araç sahibi yokmu?konu hakkında net bilgi sahibi biri varsa lütfen bilgilendirsin teşekkürler.

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
2006comfortta  4büyük 2orta 4tiz var. Yani 10 hoparlörlü, ayarı denemedim ama sesi çok çok iyi.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı Mirsady

•  
    • Profili Görüntüle
2006comfortta  4büyük 2orta 4tiz var. Yani 10 hoparlörlü, ayarı denemedim ama sesi çok çok iyi.
öncelikle teşekkürler. ben 2. el aldım bu aracı muhtemelen bağlantılarında bir problem vardır o halde. cunku boş olacağını sanmıyorum. tekrar teşekürler.

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
arkadaşım öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan bende 2004 model 1.6 fsi comf. aldım5 gün önce. ve senin yazını okumuştum zaten hemen hoparlörlere baktım ve arka kapılardada mevcut toplam 6 hoparlör saydım. belki daha fazladır ve orjinal olarakda çok güzel bir sesi var. bence senin araçta da vardır. dediğin gibi bağlantıları kontrol ettir.
Deyiş o deyiş patladı gitti :)

Çevrimdışı Mirsady

•  
    • Profili Görüntüle
arkadaşım öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan bende 2004 model 1.6 fsi comf. aldım5 gün önce. ve senin yazını okumuştum zaten hemen hoparlörlere baktım ve arka kapılardada mevcut toplam 6 hoparlör saydım. belki daha fazladır ve orjinal olarakda çok güzel bir sesi var. bence senin araçta da vardır. dediğin gibi bağlantıları kontrol ettir.
bunu duymak beni dahda mutlu etti hemen aracın bağlantılarını kontrol ettirip sonucu yazacağım teşekkürler.

Çevrimdışı ECU38

• GOLF V 1.6 FSI
    • Profili Görüntüle
rica ederim kolay gelsin ama umarım önceki sahibi arkaları değiştirip satarken de kendilerininkini de almış olabilir belki (orjinallerinide takmamıştır)
Deyiş o deyiş patladı gitti :)

Çevrimdışı Mirsady

•  
    • Profili Görüntüle
rica ederim kolay gelsin ama umarım önceki sahibi arkaları değiştirip satarken de kendilerininkini de almış olabilir belki (orjinallerinide takmamıştır)
dahda kötüsü hoparlor yok hoparlor kabloları bile yok, kablolar olsa hoparlar takacaktım o bile yok. ne yapmak lazım bu durumda

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
16,5 cm Bluepunkt veya muadil iyi marka "Tek yollu" hoparlör alıp tak derim. Önler ile OHM değeri yani empedansı aynı olsun.  Media markt ta vardı

Tek yollu çünkü tizlerin ayrıdır Tek yol bas ve orta ses içindir. Çİift yada 3yollu alırsan basın düşer hiç gerek yok zaten Philips canavar gbi tizlerin var.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı Mirsady

•  
    • Profili Görüntüle
bende yaklaşık 40 tane kadar hoparlor var zaten. ama sorun kablonun arkaya kadar gelmemesinden kaynaklanıyor. yani kabloyu nasıl çekebilirim hiç bir fikrim yok.

Çevrimdışı mustysahin

•  
    • Profili Görüntüle
Kablo cekmek basit aslında, bir önceki Fabia I aracıma kendim cekmis idim, Teybin arkasındaki jaklarda bos yer varsa ordan cıkıs alıyorsun, ayak basılan yere yatıp gögsün altından sag veya sol kenara getiriyorsun, sonra arkaya kadar kenardan kenardan plastiklerin altında götürüyorsun, ben en arkaya kadar getirmis idim, arka kapı icin orka direkteki plastigi söküp ordan kapı icine giden körükten kapı icine alman gerekir. Kolay gelsin,

ekte benim birkac uygulamam var, link vermek yasak ise silinsin lütfen,
Fabia I orijinal CD Calar Symphony Anfi Cıkısı ve bağlantısı - Skoda Forum - Detaylı Araç Bakım Forumu - Detailing Türkiye Forum
Fabia I icin arka kapı tweeter - Skoda Forum - Detaylı Araç Bakım Forumu - Detailing Türkiye Forum

Çevrimdışı Mirsady

•  
    • Profili Görüntüle
Kablo cekmek basit aslında, bir önceki Fabia I aracıma kendim cekmis idim, Teybin arkasındaki jaklarda bos yer varsa ordan cıkıs alıyorsun, ayak basılan yere yatıp gögsün altından sag veya sol kenara getiriyorsun, sonra arkaya kadar kenardan kenardan plastiklerin altında götürüyorsun, ben en arkaya kadar getirmis idim, arka kapı icin orka direkteki plastigi söküp ordan kapı icine giden körükten kapı icine alman gerekir. Kolay gelsin,

ekte benim birkac uygulamam var, link vermek yasak ise silinsin lütfen,
Fabia I orijinal CD Calar Symphony Anfi Cıkısı ve bağlantısı - Skoda Forum - Detaylı Araç Bakım Forumu - Detailing Türkiye Forum
Fabia I icin arka kapı tweeter - Skoda Forum - Detaylı Araç Bakım Forumu - Detailing Türkiye Forum
çok teşekürler deneyeceğim hemen

« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2011, 11:56:41 Gönderen: Mirsady »