Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Anket

VW Golf serisinin Plus versiyonu'nu beyeniyor musunuz?

Evet,beyeniyorum
2 (20%)
Hayır,beyenmiyorum
5 (50%)
Plus versiyonu kaldırılıması daha iyi olur
1 (10%)
fikrim yok
0 (0%)
fikir veya düşüncem yok
2 (20%)

Toplam Oy Verenler: 9

Oylama kapandı: 09 Temmuz 2007, 17:32:23

Gönderen Konu: VW GOLF PLUS ÜRETİMİ  (Okunma sayısı 32064 defa)

VW GOLF PLUS ÜRETİMİ
« : 08 Mayıs 2007, 17:32:23 »
Golf Plus serisi
MARDİNLİ

Çevrimdışı SkY

Ynt: VW GOLF PLUS ÜRETİMİ
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2007, 19:27:26 »
ben hiç beğenmiyorum hatta nefret ediyorum şeklinden diyebilirim..
Life is easy;eat & sleep and FLY!!!

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2007, 22:14:15 »
kalabalık aileler için ideal olabilir ama vw nin aileler için üretilmiş araçlarıvar plus golf'ün sportif imajını yok ediyor

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2007, 23:02:55 »
Keşke Golf adını kullanmasalardı o araçta...  :bekleriz:

« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2007, 23:25:39 Gönderen: MK2 GTİ »
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #5 : 10 Temmuz 2007, 23:31:57 »
Ama sanırım bu o anlamda bir "Plus" değil...

« Yanıtla #6 : 14 Ekim 2008, 12:43:18 »
Keşke Golf adını kullanmasalardı o araçta...  :bekleriz:

Emreye katılıyorum keske kullanmasalardı ama neyse ziyanı yok

« Yanıtla #7 : 29 Ekim 2008, 12:45:55 »
arkadaslar ben Golf plus serisini cok begeniyorum ve bir tane 2006 model uygun kilometrede buldum. Fakat artik Golf plus serisini Dogus Otonun siparis uzerine getirdigini ogrendim. Bu ileride satmak istedigim takdirde beni zarar sokar mi? Bir de araci kullanmis olan arkadaslar bana arac ilgili izlenimlerini aktarabilirler mi? ( yakit ekonomisi, devinim, konfor vs. )
bu arac konusunda gercekten cok kararsizim,
yorumlariniz  icin simdiden tesekkurler

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04

« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2011, 00:29:29 »
anlamıyorum sizi arkadaslar keske kullanımasaydı adı yok uretılmeseydı ? bunlar nasıl sozler tam anlayamadım acıkcası adamlar uretmıs kimi begenir kimi begenmez adamlar yapmıs bence guzel baskasına gore degil falan olabilir ama soyle birsey var adamlar uretmıs ve var bencede golf e benziyor tarz olarak da durusu da vs. ama niye bu kadar sitem sonucta arac golf yani

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #10 : 01 Nisan 2011, 17:08:50 »
anlamıyorum sizi arkadaslar keske kullanımasaydı adı yok uretılmeseydı ? bunlar nasıl sozler tam anlayamadım acıkcası adamlar uretmıs kimi begenir kimi begenmez adamlar yapmıs bence guzel baskasına gore degil falan olabilir ama soyle birsey var adamlar uretmıs ve var bencede golf e benziyor tarz olarak da durusu da vs. ama niye bu kadar sitem sonucta arac golf yani

sebebi çok basit. golf özel bir hayran kitlesi olan, golfü otomobil olarak değil bir yaşam biçimi olarak gören insanların etrafında toplandığı, kendisine has karakteri olan bir araç (belki bazıları bu tanımı çılgınca hatta manyaklı derecesinde dahi görebilir. ve evet haklı da olur. golf hayranlığı bir manyaklık zaten.  :sevgi: )

yüzyıllık bir künefeci düşün. özel bir müşteri kitlesi var. dışarıya kıyasla daha pahalı olmasına rağmen sürekli yok satıyor adam. bir gün usta dalgınlıkla tuzsuz değil tuzlu peynir koyuyor künefenin içine. o an orada bulunan bir kaç müşteri beğeniyor. adam da o zaman tuzlu peynirden de künefe de üretmeye başlayayım diyor. hem tuzsuz hem tuzlu peynirle hazırlamaya başlıyor.

bizim yaklaşım açımız bu. tuzlu peynirle künefe yapılmaz. bu kadar basit. kanun yok yapılmaz diye. ayet de yok yasak veya haram diye. yapan yapar. beğenen de beğenir elbette. ama bizim karşı çıktığımız şey şu. künefe demesin onun adına başka bir şey desin. künefeyle alakası yok çünkü.

plus da golf değil. arkasında golf yazsa da değil.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
« Yanıtla #11 : 31 Mart 2012, 18:00:17 »
Bence değişik bir stili var ve belki biraz abartılı  olcak ama golfü suv araçların minyatürü gibi yapmışlar ve bence alışılagelmişin dışında olması ve tarzınında hoş olması sebebiyle ben beğendim.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

« Yanıtla #12 : 06 Mart 2014, 17:57:49 »
kalabalık aileler için ideal olabilir ama vw nin aileler için üretilmiş araçlarıvar plus golf'ün sportif imajını yok ediyor

kesinlikle katılıyorum

« Yanıtla #13 : 06 Mart 2014, 18:01:15 »
sebebi çok basit. golf özel bir hayran kitlesi olan, golfü otomobil olarak değil bir yaşam biçimi olarak gören insanların etrafında toplandığı, kendisine has karakteri olan bir araç (belki bazıları bu tanımı çılgınca hatta manyaklı derecesinde dahi görebilir. ve evet haklı da olur. golf hayranlığı bir manyaklık zaten.  :sevgi: )

yüzyıllık bir künefeci düşün. özel bir müşteri kitlesi var. dışarıya kıyasla daha pahalı olmasına rağmen sürekli yok satıyor adam. bir gün usta dalgınlıkla tuzsuz değil tuzlu peynir koyuyor künefenin içine. o an orada bulunan bir kaç müşteri beğeniyor. adam da o zaman tuzlu peynirden de künefe de üretmeye başlayayım diyor. hem tuzsuz hem tuzlu peynirle hazırlamaya başlıyor.

bizim yaklaşım açımız bu. tuzlu peynirle künefe yapılmaz. bu kadar basit. kanun yok yapılmaz diye. ayet de yok yasak veya haram diye. yapan yapar. beğenen de beğenir elbette. ama bizim karşı çıktığımız şey şu. künefe demesin onun adına başka bir şey desin. künefeyle alakası yok çünkü.

plus da golf değil. arkasında golf yazsa da değil.

SÜPER BİR ÖZETLEME OLMUŞ Ağzına sağlık     (Golf bir Tutku Malesef)