Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: pasifiğime kare plaka!  (Okunma sayısı 6236 defa)

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
pasifiğime kare plaka!
« : 31 Aralık 2008, 10:02:10 »
arkadaşlar internette de uzun zamandır araştırıyorum da, ön tamponuma kare plaka çok güzel olabilir düşüncesine vardım? ne dersiniz,ayrı bir hava katıyor sanki golflere..yurtdışında çok var ve mükemmel duruyorlar,mühürsüz app plaka yaptıracağım,diğerini de bagajda taşırım..sizce nasıl olur?
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
Ynt: pasifiğime kare plaka!
« Yanıtla #1 : 31 Aralık 2008, 11:23:11 »
bence kare plaka çok kötü duruyor golfte.
şimdi pasificte ön tampon çıtası nasıl bilmiyorum ama bizdekilerde çıta üzerinde bildiğimiz dikdörtgen plakaya göre yuvası var, kare plaka takıldığında yandan çıkıntılar olur.

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2008, 11:29:48 »
hocam bizimkilerde de öyle ancak plastikle tamponun rengi aynı ve araç koyu renk olduğu için sırıtacağını sanmıyorum,bugün siparişi vereceğim,standartların da altında küçük yaptırmayı düşünüyorum,ABD plakaları gibi  ;D

son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #3 : 31 Aralık 2008, 11:36:46 »
sen bilirsin, ben fikrimi söledim
app yaptıracak olsam hiç düşünmeden düz plaka yaptırırdım.  :)

« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2008, 14:15:36 »
kaya biz ne diyelim sen kararını vermişin baksana şipariş veriyorsun dahi :D