Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: YENI ARACIM GOLF 4 1.9. TDi  (Okunma sayısı 10678 defa)

YENI ARACIM GOLF 4 1.9. TDi
« : 09 Temmuz 2016, 22:53:57 »
Arkadaslar bu siteyi uzun suredir takip eden biri olarak sahibinden.con arabam.com sitesinde simdiye kadar gordugum golf 4 1.9 tdi icinden su saat itibariyle turkiyede ki en temiz golf 4 1.9 tdi araci almis bulunuyorum fotolari atacam arac full orjinal

Ynt: YENI ARACIM GOLF 4 1.9. TDi
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2016, 23:39:41 »
Arac 1.9 otomatik 130 hp boyasiz kazasiz 13 yil boyunca garajda muhafaza edilmis sahibi cok titiz avrupadan gelme araci kendinden baska kimse kullanmamis araci duz yolda bayirda bozuk yolda test ettik arac tek kelimeyle muazzam daha once golf 4 1.6 benzinli ve opel astra 1.3 dizel 2011 model arac kullanan biri olarak bu arac manyak bisey bayirda zorlamdigim halde 150 yi rahat buldu banamisin demedi benzinli gof 4 100 u bulunca bayilip ayilmaya baslardi cok hantal bi aracti aracin klimasi da acik test ettik birde hic etkilenmedi icinde disinda deformasyon minumum bozuk yolda ses gurultu vuruntu hicbirsey yok suspansiyonlar 10 numara alt takim sorunsuz ve muntazam otomatik vites gecisleri mukammel araci igdirda aldim servis olmadigi icin erzurumda yapilmis  ve butun bakimlari herzaman km dolmadan yapilmis cok sansli biriyim bu araci dusurdugum icin ve cok sevincliyim her kurusunu hakediyor

Çevrimdışı Uğur İNCE

• Otomobil
    Golf 4 2004 Pasific
  • 2004 Pasific
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2016, 21:42:50 »
Golf 4 bnzinli hantal mi ;) 100 ü mü geçmiyor ;) ben klima acık 2. Viiteste 80/90 göruyom
Yetişemiyosan El Salla

« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2016, 11:52:22 »
Yokus cikarken abicim birde benzinli tupte birde arac 140 tork oldugundan gucu az  performans bujilerimi almadim neler yaptim ama bunu sadece ben soylemiyorum herkesin malumu bayirda arac essek gibi arkadan itesin geliyor kimse aracina toz kondurmak istemez ama gercek boyle 

Çevrimdışı Uğur İNCE

• Otomobil
    Golf 4 2004 Pasific
  • 2004 Pasific
« Yanıtla #4 : 11 Temmuz 2016, 15:22:24 »
evet laf söyletmek istemez ama bakımlı araçları göz ardı etme ;)
Yetişemiyosan El Salla

« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2016, 14:26:33 »
Yok arkadas ya bu insanlara guven olmuyor adam 85 yasinda bir ayagi cukurda bizi yolmaya calismis ben araca bir arkafasimla aksamustu saat 7 gibi baktim arac garajda oldugundan golgede tavandaki doluyu farketmedik ic tavan dosemesi sarkmisti onu yaptirirsan alirim demistim o 350 tl tuttu onu yaptiracakti bana onda bisey yok onu usta hemen yapar demisti 3 kurusluk biseydi falan filan aracin 1 gun kalmasi gerektigini soyledi usta isin bomba tarafi aracta kaza boya yok dedi bana haci plaka sorgusunda bir adet kaza cikti miktar yazmiyordu onu sordum sol camurluk boyandi dedi haci onada eyvallah biz iyice iskillendik tavanida soyledim dedi onu fiyattan dusmem cok asiri belli olmuyordu ama dikkatle bakildiginda goze carpiyordu biz killandik ya araci bi boyaciya gosterelim dedik haci benim acelem var ne gerek var temiz araba hic gerek yok dedi biz dur bakalim dedik domates bile alirken iyice bakiyoz aracami baktirmicaz dedik babana bile guvenmicen bu devirde diye bosuna dememisler neyse final boyaciya bi gittik boyaci komple bakti sol camirluk kaput sag komple boyali defi tavandada dolu var zaten haciya donduk haci hani boya uokti adam piskin piskin bize kapitta boya var dedim ya size dedi. Dedin ama tas vuruklari var dedi rutus boyasi var demistin bize dedik araci boyasiz 27 de anlasmistik boyaciya sordum bunun ederi ne olur diye 24 eder dedi haci 27 den assagi olmaz dedi hadi sana eyvallh dedik adam bildiginiz bizi kaz yerine koymaya calisti biz araci gostermeden haciya guvenerek kendimiz deneyip test ettik motoru gayet guzel gidiside gayet guzel ancak iste hangi arac olirsa olsun kimseye guvenmeyin araci gosterin arkadaslar yoksa biliyorsunuz gote giren semsiye acilmaz

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #6 : 26 Temmuz 2016, 11:03:23 »
Hacı yalan söylemez...   :melek:
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #7 : 29 Temmuz 2016, 12:00:58 »
1,9 tdi ler kraldır kendi adımada söylüyorum benimde bahsettigin gibi tüplüsü vardı yokuslarda beni birakta sen git diyordu :d aglıyordu resmen
satip dizeli denemekti onuda yaptım cok şükür 2 yıldır zevkle biniyorum. tavan haric cizik boyalı yeryer sıkıntısız önden arkadan kazası yok. 2001
hacılar hocalarr uzak kalsın bana allaha yakın.
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #8 : 29 Temmuz 2016, 13:40:52 »
arkadaşlar boyaya bu kadar takmayın. boya da olur değişen de olur. kaportadan içeri geçmesin yeter ki darbe. direklerde şaside amortisör kulelerinde değişme doğrultma çekme itme varsa hızla olay yerinden uzaklaşılır. ama kapıymış çamurlukmuş kaputmuş. kaporta dediğin insanın kıyafeti gibidir. tişörtün yırtılır gider yenisini alır giyersin. ama kemik paramparça olduysa sinirler koptuysa kolu kopup yeniden dikildiyse o insanın bir daha eskisi gibi olması çok zor.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #9 : 29 Temmuz 2016, 14:00:13 »
arkadaşlar boyaya bu kadar takmayın. boya da olur değişen de olur. kaportadan içeri geçmesin yeter ki darbe. direklerde şaside amortisör kulelerinde değişme doğrultma çekme itme varsa hızla olay yerinden uzaklaşılır. ama kapıymış çamurlukmuş kaputmuş. kaporta dediğin insanın kıyafeti gibidir. tişörtün yırtılır gider yenisini alır giyersin. ama kemik paramparça olduysa sinirler koptuysa kolu kopup yeniden dikildiyse o insanın bir daha eskisi gibi olması çok zor.
aracta boya takıntım yok sadece değişen varmı takıntım var :d
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #10 : 31 Temmuz 2016, 01:18:12 »
aracta boya takıntım yok sadece değişen varmı takıntım var :d

megane clio gibi araçlarda ekspertizde bile değişimine bakmıyorlar. plastik. zaten o parçalar dediğim gibi kıyafet. görüntü. büyük kazalarda en ufak bir güvenlik farkı yaratmıyor. hatta bazı çarpışma testlerinde dummy nin çekimini rahat yapmak için tavan sacını bile kesiyorlar.

kısaca kaporta sadece görüntüdür. değişen var mı diye giriş sorusu olarak sorarım. varsa neden değişmiş diye sorarım. değişmemişse bir soru az sormuş olurum sadece.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

« Yanıtla #11 : 02 Ağustos 2016, 22:29:36 »
TEYELOGY kardesim gercekten guzel aciklamissin ben bu araci ic kisimlarini saselerini direklerine kadar kontrol ettik yamulma kirilma ezilme goremedik onun icin boyasiz olduguna inandik ta ki boyaciya gidene dek boyaci sag taraf komple boya kaput boyali ve sol camurluk boyali deyince bende cok uzuldum cok temiz bir araba buldum sevinmistim simdi sana soruyorum bu arac motor mukemmel durumda otomatik 130 beygir asz motor klima vesaire hersey calisir durumda tavanda cok hafif dolu  izleri var aracin gidisini gordum muazzam guclu bozuk yollarda surduk herhangi bir tikirti yok sence bu aracin ederi ne olur gumus gri 1.9 tdi 190 binde muayene yeni adamla yeniden gorustum bir arkadasimin vasitasiyla gel goruselim dedi boyaciya sordum sanayide gosterdigimiz boyaciya 24 verilir dedi sanayicilerde biraz olucudur bilirsin yasli adam pipirikli bi adam aracin masrafi yok suan alt korumasina kadar var yedek kislik lastikleride verecegini soyledi ben araca 24 vermeyi dusunuyorum birde senin fikrini alayim dedim. Cvp yazarsan sevinirim diger arkadaslarda fikirlerini paylasirsa sevinirim araca sizce kac vermeliyim

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2016, 15:22:18 »
TEYELOGY kardesim gercekten guzel aciklamissin ben bu araci ic kisimlarini saselerini direklerine kadar kontrol ettik yamulma kirilma ezilme goremedik onun icin boyasiz olduguna inandik ta ki boyaciya gidene dek boyaci sag taraf komple boya kaput boyali ve sol camurluk boyali deyince bende cok uzuldum cok temiz bir araba buldum sevinmistim simdi sana soruyorum bu arac motor mukemmel durumda otomatik 130 beygir asz motor klima vesaire hersey calisir durumda tavanda cok hafif dolu  izleri var aracin gidisini gordum muazzam guclu bozuk yollarda surduk herhangi bir tikirti yok sence bu aracin ederi ne olur gumus gri 1.9 tdi 190 binde muayene yeni adamla yeniden gorustum bir arkadasimin vasitasiyla gel goruselim dedi boyaciya sordum sanayide gosterdigimiz boyaciya 24 verilir dedi sanayicilerde biraz olucudur bilirsin yasli adam pipirikli bi adam aracin masrafi yok suan alt korumasina kadar var yedek kislik lastikleride verecegini soyledi ben araca 24 vermeyi dusunuyorum birde senin fikrini alayim dedim. Cvp yazarsan sevinirim diger arkadaslarda fikirlerini paylasirsa sevinirim araca sizce kac vermeliyim
dediğin gibiyse al kaçırma millet 30 32 çekiyo kaç yaşında araba illaki boyası olacaktır. bu kadar takıntılıysanız gidin sıfır alın geçin boyasız  olsun. yarın bir gün ufacık bişey değer çizilir boyatırsınız satarken ne muamele ederler size görürsünüz o zaman

« Yanıtla #13 : 04 Ağustos 2016, 11:54:30 »
Aynen kardesim kafayi bazen kiriyom ulan eski arabayla ugrasacagina al sifir boyasiz takintisiz kaygisiz bin gerci ilk aracimda sifirdi park halinde komsum geri geri gelirken kapisini carpmisti bende boyatmak zorunda kaldim sonrada sattim sattigi,ada cok pisman oldum 2011 martta 38.700 almistim 2013 agustosta 35.500 sattim 2.5 sene kullandim hic masraf yapmadim opel astta 1.3 heckbak di ben sattim araba fiyatlari uctu ondan sonra bizim 35 sattigimiz arac 40 a cikti bende sans yok abi bu yonden