Gönderen Konu: yedek benzin deposu  (Okunma sayısı 30131 defa)

Çevrimdışı GB666

• Profili Görüntüle
Ynt: yedek benzin deposu
« Yanıtla #42 : 15 Temmuz 2011, 19:50:11 »
varmı yok mu ortada kaldım ben :))

Çevrimdışı Polo98

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 15 Temmuz 2011, 23:51:53 »
ortada kalmanıza gerek yok :).Depoda 10 litrelik ayrı bir bölüm var ve buraya yakıt doldurup kullanabiliyorsunuz.Fakat servis tavsiye etmiyor.Yedek depeo olduğunu iddia eden ustalarda sallıyor.Tasarlanış şekli olarak havalandırma bölümü orası.Ben yaklaşık 2 litre kadar doldurup kullandım ama bugünden sonra kullanmayacağım.Depoya zarar verebileceğini söylediler.Pompacılara hiç bir şey demiyorum çünkü biraz daha fazla yakıt satayım diye dolduralım diyorlar.Muhtemelen sattığı yakıttan pirim usulü ücret alıyorlar.Kısacası böyle bir depo var(aslen havanlandırma bölümü) ama kullanmanızı tavsiye etmiyorum. :)

Çevrimdışı ilyus

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 16 Temmuz 2011, 21:08:25 »
dün fuLL den yakit aldim pompaci  dügmeye  basti depoyu zorluyo habide  dur dedim ne  yapiyon yok neymiş yedek depoymuş
ya  ne komik saçma  deponun yedegimi olur  sanki depo delinecek benzin boşalacakta  yedek depoda kalanla  yola deam edecez  ..
türk insanin saçmaliklari  ..
durdurdum dolum işlemini  pompaciin umrundami yakit tahliye  kanalindan atilmiş  atilmamiş ..

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 18 Temmuz 2011, 00:31:49 »
yedek depo diye birşey yoktur. ona genleşme tankı denir. bu tankın sürekli zorlanması şamandırayı ve ilerde de yakıt pompasını bozar. daha 2 gün önce bu yüzden pompacıyla tartıştım. kavga edecektik.  deponuzu fullerken pompacıyı uyarın, yedeği doldurma deyin. 

dün bu yedeği zorlama meselesini bir pompacıya sordum. meğer çok yakıtta prim alıyormuş köftehorlar. ondan zorluyorlar 
Araba binmek içindir..