Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yan ayna kontrol kumandası  (Okunma sayısı 17474 defa)

yan ayna kontrol kumandası
« : 05 Ağustos 2007, 20:59:43 »
arkadaşlar golf 4 ün yan dikiz ayna kumandasını kırdım yenisinin serviste ne kadar olduğunu bilen varmı

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
Ynt: yan ayna kontrol kumandası
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2007, 08:39:43 »
aksaraya 15 20 ytl civarında
bende kırmıştım

« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2007, 08:55:06 »
SLM benim ayna kumandamı rezistansın karşısında aynanın kapanmasına dair işaret var fakat kanmıyor nasık kullanıldığıgına ve böylr bir özelliğin olup olmadığına dair bir bilgisi olan varmı
 :t

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2007, 08:56:38 »
bende de o işaret var ama kimse yoq :)

« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2007, 12:21:23 »
arkadaşlar golf 4 ün yan dikiz ayna kumandasını kırdım yenisinin serviste ne kadar olduğunu bilen varmı

kardes sadece kolunu mu irdin o plastik olan seyi?

ben de passatta kirmistim serviste 51 liraya degistirdiler >:(bildigimiz ufacik bir plastik parca 51 liraya degisri mi demeyin ne yazik ki degisiyor.
simdi yeni bir ozel servis ogrendim vw hakkinda.orda 21 lira.isterseniz adresini yollayayim.

hayirli gunler.

« Yanıtla #5 : 06 Ağustos 2007, 12:23:17 »
evet o plastik kolu kırdım hani sağ sol ayarı ve ayna ayarını yapıyoruz yaaa

« Yanıtla #6 : 06 Ağustos 2007, 19:49:36 »
evet o plastik kolu kırdım hani sağ sol ayarı ve ayna ayarını yapıyoruz yaaa

anladim dedigim gibi eger fiyatlar degismediyse ben serviste istemeyerekte olsa passatin ayna kolu icin 51 ytl verdim.tabi ozamanlar tanidigim vw ozel servisi yoktu.
bu servislerden ben cok cektim artik yetkili servise gitmiyorum.aracin garantisi bitti nasil olsa.
bu bahsettigimiz parcanin aynisi ozel bir vw servisindeki tanidigimdan aldigim bilgiye gore 21 lira.tabi passat icin konusuyorum ama boraninkisi ile ayni.ufacik bir plastik belki maliyeti 1 ytl bile yok ama elden gelen birsey yok.
eger istereniz bana iletisim adresinizi yazin sizinle ilgileneyim.
kolay gelsin...

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #7 : 06 Ağustos 2007, 20:54:42 »
Bugun hem özel servisde hemde yetkili servisdeydim. Yetkili servisde içeri girdim müşterilerin alınmadıgı bölgeye. Yemin ederim özel servisler cok daha titiz ve itinalı çalışıyorlar. O yetkili servisler utanmasa bide arabanın yüzüne tükürüp öyle verecekler. Bu kadar insafsızlık olmaz. Hemde ustalık ve işçilik 0...

« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2007, 22:26:52 »
ben çorumda doktorum istemeyerekte olsa sanırım servise gidecem çünkü burdaki özel servisler sadece rutin bakımları yapıyorlar o kumanda onlarda yoktur....
ilgin için teşekkürler....

« Yanıtla #9 : 07 Ağustos 2007, 00:27:45 »
ben çorumda doktorum istemeyerekte olsa sanırım servise gidecem çünkü burdaki özel servisler sadece rutin bakımları yapıyorlar o kumanda onlarda yoktur....
ilgin için teşekkürler....

size kargo ile gondertirim sizde orda takarsiniz.
almak isterseniz bana ozel mesajla iletisim adresinizi gonderin bende size ozel servisi yonlendireyim.kendileri size yollarlar.belki boranin ki daha ucuzdur bilemiyorum.yukarda dedigim gibi benim verdigim fiyat passatin.bosu bosuna ayni malzeme icin 2 kat fiyat vermeyin.

karar sizin.
hayirli geceler.

« Yanıtla #10 : 07 Ağustos 2007, 20:54:49 »
benim arkadaşımın ki de kırılmıştı...2 hafta evvel DOD'a götürdük orjinali 50Ytl dediler muabbetimiz iyiydi arkadaşlarla 30Ytl'ye yan sanayi taktılar... biraz renk ve üzerinde ki beyaz simgeler parlak olmasa da çokta belli olmuyor...  :)

« Yanıtla #11 : 02 Ekim 2008, 00:15:30 »
hazır konusu varken bende sorayım bende 99 golf comfortline var yeni aldım sayılır
araca yabancıyım
kapı ustundeki ayna ayar kumandasının üzerinde neye yaradıgını bilmedigim bi işaret var
L sol,R sağ,ortada ise ısıtma devreye geciyo ama birde diğer yöne cevriliyo kumanda ordada bir konum var ne işe yaradagını bilen varmı acaba arkadaşlar?

« Yanıtla #12 : 02 Ekim 2008, 00:52:52 »
Evet arkadaslar su aynaların içerden kullanımını mümkünse biriniz anlatabilirmisiniz ben pek birsey anlıyamadım kurcaladım ama kurcaladıgımla kaldım  :D ;D

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #13 : 02 Ekim 2008, 00:58:50 »
düğmeyi ayarlamak istediğin aynanın konumuna getirip, aşağı yukarı ileri geri ayarlıyorsun.
yan aynalarda senkronize ayar özelliği de var, iki ayna aynı anda hareket edebiliyor.
birde ısıtma özelliği var, düğmeyi rezistans konumuna getiriyorsun.
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2008, 01:59:58 Gönderen: MK-IV 35 »