Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: volkswagen otolarda eko66 verimliliği  (Okunma sayısı 12478 defa)

volkswagen otolarda eko66 verimliliği
« : 25 Şubat 2008, 19:42:17 »
 merhaba arkadaşlar
99 golf comfort benzinli aracım var .eko66 taktırmayı düşünüyorum .ne kadar tasarruf edebilirim bu cihaz hakkında bilgisi olanlar veya arcına taktıranlar yardımcı olurlarsa sevinirim .şimdiden sağolun ..

Ynt: volkswagen otolarda eko66 verimliliği
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2008, 21:19:47 »
bence 5 para etmez  >:(
paranı resmen çöpe atarsın

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2008, 21:54:26 »
bence 5 para etmez  >:(
paranı resmen çöpe atarsın
  Bencede :tamamdir
03.06.2005

« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2008, 22:20:40 »
 Abim dizel aracına babam da benzinli aracına takdırdı.  Mucit (Talat Mollaoğlu) beyi tanıdığımızdan çok uyguna takdırdık ama inan beş para etmiyor. Tamamen psikolojik bir tasarruf kaygısı yaşıyorsun. Araç tasarruf etsin diye gaza basmaya çekinir olmuştuk. Adamın anlattıkları mantıklı ama reel hayatta hiç bir tasarruf etkisi yok .Hem dizel hem de benzinli araçta denemiş biri olarak paranı çöpe atma derim.Ben LPG kullanıyorum. Gayet de memmunum.

« Yanıtla #4 : 19 Mart 2008, 21:08:06 »
Abim dizel aracına babam da benzinli aracına takdırdı.  Mucit (Talat Mollaoğlu) beyi tanıdığımızdan çok uyguna takdırdık ama inan beş para etmiyor. Tamamen psikolojik bir tasarruf kaygısı yaşıyorsun. Araç tasarruf etsin diye gaza basmaya çekinir olmuştuk. Adamın anlattıkları mantıklı ama reel hayatta hiç bir tasarruf etkisi yok .Hem dizel hem de benzinli araçta denemiş biri olarak paranı çöpe atma derim.Ben LPG kullanıyorum. Gayet de memmunum.
valla ben de talat beyi takdir ediyorum ama dediğiniz gibi bende taktırmakla tektırmamak arasında kaldım. ama söylediğinize göre siz denemişsiniz. ilk defa kullanan birinden bunları duyduktan sonra artık eskisi gibi düşünmüyorum herhalde tercihim lpg olacak
teşekkür ederim....

« Son Düzenleme: 19 Mart 2008, 22:57:53 Gönderen: G60 »

« Yanıtla #5 : 22 Mart 2008, 19:07:11 »
bügün ustama gittim sordum hiç tavsiye etmem dedi hiçbir faydası yok taktırdığınla kalıyorsun dedi
Büyük imza...

« Yanıtla #6 : 25 Mart 2008, 13:45:23 »
arkadaşlar boş verin böyle şeyleri mühendisler ne yatırımlar yapıyorlar yakıt tasarruf için 100 km de yakıtı düşürmek motordaki oynamaları bi bilseniz milyon dolarlarca para harcıyolar bi alet mi  düşürecek yakıtı  siz siz olun bir depoyla ne kadar gideceğiniz deil bir depoyla nasıl gittiniz önemli arabanın performans bakımından .....

Çevrimdışı acarkan

• Efsaneler Bitmez Sadece Şekil Değiştirir
« Yanıtla #7 : 03 Nisan 2008, 22:41:07 »
katılıyorum ben de ekoyak taktırmıştım % 18 tasarruf sağlar dediler bir ay gaza basamadım daha sonra unuttum gitti araçtaki cihazı sloganları da öyle tak ve unut hakikaten unuttum 2 ay önce sattım opel marka aracımı üzerinde kaldı unuttum. ;D

Çevrimdışı acarkan

• Efsaneler Bitmez Sadece Şekil Değiştirir
« Yanıtla #8 : 08 Nisan 2008, 12:02:32 »
cevaplarınız için teşekkür ederim bende sıralı lpg taktırmayı düşünüyorum.