Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vites ve el freni civarı ısısı??  (Okunma sayısı 5238 defa)

vites ve el freni civarı ısısı??
« : 20 Ağustos 2008, 22:07:04 »
slm arkadaşlar..2001 golf comfortline aracım var....bikaç gündür seyahat halindeyken yüzüme ılık bi hava geliyor(camlar kapalıykende).,vites önüve ön iki koltuk arası bölgeden geliyo sanki...şöyle bi sağı sollu elimle yokladığımda, vites körüğünün oralar ve el freni altındaki çıkarılabilir plastik parçanın civarının filanısındığını farkettim..acaba oradan yükselen ısı,seyir halinde ızgaralardan azda olsa gelen hava akımıyla birleşincemi yüzüme vuruyor diye düşündüm ama ilginç geldi..daha önce farketmedim hiç çünkü.. acaba bu hepmi böyleydi yoksa gelişmekte olan anormal bi durummu var...sizdede böylemi acep?bi fikri olupta paylaşan olursa çok memnun olurum..şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
Ynt: vites ve el freni civarı ısısı??
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2008, 00:34:39 »
vites körüğün patlak mı
Mk3 gti

« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2008, 10:50:47 »
Bir aydır aynı arabadan bende de var, bahsettiğin ısıyı hiç farketmedim.

« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2008, 14:05:22 »
vites körüğün patlak mı

körük de iyi durumda ama sadece vitestede değil zaten sıcaklık...vites önüne doğru(orta konsol altı-küllük civarı) ve daha geride el freninin altındaki plastik ara bölmeye doğruda var..pek bi anlam veremedim oradaki ısıya?tırssammı umarsamasammı yada abartmasammı :D

« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2008, 15:13:26 »
bence abartmayın, havalar çok sıcak bu aralar, ısınması normaldir

« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2008, 19:17:09 »
Dave arkadasıma katılıyorum havalar cok sıcak bizim eskı arabada da oluyordu bu anlattıgına yakın birsey

« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2008, 19:33:49 »
bence abartmayın, havalar çok sıcak bu aralar, ısınması normaldir
Dave arkadasıma katılıyorum havalar cok sıcak bizim eskı arabada da oluyordu bu anlattıgına yakın birsey

bende öyle umuyorum arkadaşlar..ama basit görünüp sonradan başa iş açabilecek bişe olup olmayacağı konusunda emin olamamıştım,bilmediğim bişeyler olabilir diye...sanırım herşey yolunda..teşekkürler :tamamdir

Çevrimdışı dişçi_ilker

• ....GLeAKaN....
« Yanıtla #7 : 25 Ağustos 2008, 09:46:37 »
hibooo..dostum araba hararet yapıyo olmasın benimki gib :'(i :D
aldanma masum gülüşüme,bi bakmışsın kitlemişim dönüşüne:)))

« Yanıtla #8 : 25 Ağustos 2008, 21:34:12 »
hibooo..dostum araba hararet yapıyo olmasın benimki gib :'(i :D

dostum aman ağzını hayra aç :obişe yok bakalım şimdilik,sıcaktan olsa gerek geçici bi meltemdi araç içindeki demek :D