Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vites topuzu  (Okunma sayısı 8944 defa)

Çevrimdışı golfmk4

• every thing come and go..
vites topuzu
« : 17 Şubat 2008, 12:08:52 »
selam arkadaslar 2000 model golf 4 uun vıtes topuzunudegıstırecegız fakat hıc bır aksesuarcı bıze yardımcı olomadı vıtesı nasıl sokebılırız yarımcı olursanız sevınırım ıyı forumlar

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
Ynt: vites topuzu
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2008, 13:17:19 »
tek olarak topuz sökülmüo körüğü ile beraber sökülüo

Çevrimdışı golfmk4

• every thing come and go..
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2008, 14:03:39 »
cercevelı heralde
  cerceveyı cıkarcaz sonra korugude cıkarıcak yerı bulabılır z dıosun ?

« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2008, 11:18:03 »
doğru önce körüğü sökeceksin çünkü topuzla körük yapışık diye biliyorum
Büyük imza...

« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2008, 12:09:17 »
ewt körükle beraber çıkartblrsn

« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2008, 21:13:58 »
Selam,
Topuzu körükle beraber değiştirmek zorundsasınız, diğer arkadaşların dediği gibi onlar beraber. Körüğün çerçevesini sökmek kolaydır, sanırım onu bulmuşsunuzdur ama topuzu vites kolunun demirinden çıkarmak zor sanırım çünkü ben de çıkaramadım. Topuzun alt tarafında bir sarı kelepçe var sanırım onu sökerek çıkarılıyor ama ben de denemedim, sanırım çıkardıktan sonra yenisi takılmak zorunda.

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2008, 13:36:10 »
 bu siteye yeni üye oldum, öncelikle merhaba. vites kolunu neden değiştirmek istediğinizi anlayamadım. dikkat ederseniz golfün standart vites kolu zaten yapı olarak sonradan taktırılan spor tip kollara çok benziyor. ancak kolun etrafının aliminyum tarzı bir kaplama ve iyi bir işçilikle güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz. hemde daha az maliyetli olur 
 ;)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #7 : 27 Şubat 2008, 12:50:36 »
sanırım arkadaş topuzun körüğü eskidiği için değiştirmek istiyor. körükle topuz bir bütün sökmek için önce körüğü yuvadan çıkarın sonra sarı kelepçeyi sökün anahtar ister o kelepçe. sökmek için ama sağlam bi tornavidada işini görür tornavidayı kelpçenin arasına tak ve gevşet sonra alttan kolu yukarı iktir çıkıp gelir. çıktıktan sonra ister yenisini alırsın istersen körüğü sağlam bir yerde yaptırıp tekrar yerine takabilirsin. tavsiyem çok eski ise (yırtıklar varsa) sökmüşken değiştir ama yoksa bırak öle kalsın zira o körük ve pedal plastikleri km durumunu gösteriyor araç alırken. ^-^