Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VEDA  (Okunma sayısı 5745 defa)

VEDA
« : 30 Mayıs 2016, 17:26:42 »
evet arkadaslar 5 yıl once almıs oldugum golf 4 bugun satmıs bulunuyorum. ben bu sure içerisin beni hiç üzmedı. severek aldım severek bindim satarkende bı okadar uzuldum. artık yoluma leon mk3 fr veya golf 7 ile devam edecegim
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı mc_exrem

• Otomobil
    G0LF MK IV 2bin1 1,6 SR Lpg White
Ynt: VEDA
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2016, 02:16:25 »
evet arkadaslar 5 yıl once almıs oldugum golf 4 bugun satmıs bulunuyorum. ben bu sure içerisin beni hiç üzmedı. severek aldım severek bindim satarkende bı okadar uzuldum. artık yoluma leon mk3 fr veya golf 7 ile devam edecegim
leon mk2 fr hastası olarak söylüyorum aracın içine binmeden kullanmadan karar verme bana pek tat vermedi kasası güzeel olabilir ama leondan in bi de golf 7 ye bin fark çok bariz. VW bağımlısı olmuşuz :)
Ekrem KILIÇER

« Yanıtla #2 : 01 Haziran 2016, 12:02:39 »
 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2016, 22:21:14 »
Pasifik mavi 2015 model cam tavan 1.4 122 ps highline yola devam
2015 1.4 125ps highline

« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2016, 17:20:13 »
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız  :tamamdir

Çevrimdışı alperyüksel

• Otomobil
    golf mk4-2001-manuel-antrasit-trend
« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2016, 19:32:25 »
İyi seçim . Hayırlı uğurlu olsun.Fotolarını da bekliyoruz...

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2016, 19:51:50 »
Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Fotoğrafları bekliyoruz :)
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı ilGhiNC

Otomobil
    2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #7 : 08 Haziran 2016, 22:30:11 »
leon mk2 fr hastası olarak söylüyorum aracın içine binmeden kullanmadan karar verme bana pek tat vermedi kasası güzeel olabilir ama leondan in bi de golf 7 ye bin fark çok bariz. VW bağımlısı olmuşuz :)

Hocam yaklaşık 6,5 aydır Leon MK3 kullanıyorum. Golf7 ile arasında kalite farkı var kabul ediyorum. Ama yine de dağlar kadar bir fark değil.  :)Farkın nerede olduğunu söyliyeyim: kumaşlar, yalıtım ve plastik kalitesi. Haricinde çok bir fark yok. Kaldı ki Leon'un verdiği standart donanımı Golf Comfortline donanımda dahi vermiyor. Leon'da Bluetooth, USB, far-yağmur sensörü, coming home/leaving home aydınlatmaları, elektrikli otomatik katlanır aynalar, otomatik kararan dikiz aynası, hız sabitleyici, ön ayak aydınlatmaları, elektronik klima, ambiyans aydınlatmalı tavan lambaları standart donanım. Golf Midline Plus (baz) donanımda bunların hiçbirisi yok ve Leon'dan 6500 tl fiyat listesinde daha pahalı. Motor-şanzıman zaten birebir aynı.

Fiyat/performans olarak Leon daha mantıklı bir araç, ama ekonomik durumu olan için tabi ki Golf daha iyi bir seçim. Herkese keyifli forumlar. :tamamdir
CRAFTER TDI 163 ps

« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2016, 12:26:10 »
hayırlı uğurlu olsun darısı bizlere inşallah  :sevgi: :sevgi: :sevgi:

« Yanıtla #9 : 04 Temmuz 2016, 19:04:51 »
yenisi kazasız belasız binmek nasip olsun...

Çevrimdışı mc_exrem

• Otomobil
« Yanıtla #10 : 05 Temmuz 2016, 00:11:41 »
Hocam yaklaşık 6,5 aydır Leon MK3 kullanıyorum. Golf7 ile arasında kalite farkı var kabul ediyorum. Ama yine de dağlar kadar bir fark değil.  :)Farkın nerede olduğunu söyliyeyim: kumaşlar, yalıtım ve plastik kalitesi. Haricinde çok bir fark yok. Kaldı ki Leon'un verdiği standart donanımı Golf Comfortline donanımda dahi vermiyor. Leon'da Bluetooth, USB, far-yağmur sensörü, coming home/leaving home aydınlatmaları, elektrikli otomatik katlanır aynalar, otomatik kararan dikiz aynası, hız sabitleyici, ön ayak aydınlatmaları, elektronik klima, ambiyans aydınlatmalı tavan lambaları standart donanım. Golf Midline Plus (baz) donanımda bunların hiçbirisi yok ve Leon'dan 6500 tl fiyat listesinde daha pahalı. Motor-şanzıman zaten birebir aynı.

Fiyat/performans olarak Leon daha mantıklı bir araç, ama ekonomik durumu olan için tabi ki Golf daha iyi bir seçim. Herkese keyifli forumlar. :tamamdir

Aga adil bi kiyaslama icin highline modeliyle kiyasla o halde. leonun fr donanimina karsin midline olur mu :)
Ekrem KILIÇER

Çevrimdışı mc_exrem

• Otomobil
« Yanıtla #11 : 05 Temmuz 2016, 00:14:17 »
Aga adil bi kiyaslama icin highline modeliyle kiyasla o halde. leonun fr donanimina karsin midline olur mu :) ayrica yalitim farki vw ni tercih etmek icin yeterli bence 👍
Ekrem KILIÇER

Çevrimdışı ilGhiNC

Otomobil
    2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #12 : 07 Ekim 2016, 09:06:54 »
Aga adil bi kiyaslama icin highline modeliyle kiyasla o halde. leonun fr donanimina karsin midline olur mu :)

Benim araç standart donanım, yani Style paket, FR değil. :) Yani benim yaptığım karşılaştırma iki baz araç arasındaydı. Zaten FR haricinde sadece Style paket var. Bu sebeple Highline paket hariç, neyle karşılaştırırsam karşılaştırayım, standart Leon donanım olarak hep önde. Standart donanım Leon'u Highline Golf ile karşılaştırmak da mantıksız bence. Sonuçta Highline için çuvalla ekstra para ödeniyor, standart donanım ise zaten başlangıç fiyat.

Hatta şöyle söyleyeyim: Standart donanım Leon'da, sadece Highline paket Golf'te standart sunulan far yağmur sensörü, otomatik kararan dikiz aynası, elektrikli otomatik katlanır aynalar ve hız sabitleyici standart geliyor :D
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2016, 09:39:21 Gönderen: ilGhiNC »
CRAFTER TDI 163 ps