Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: hidrolik eksiltmesi  (Okunma sayısı 5351 defa)

hidrolik eksiltmesi
« : 28 Ağustos 2007, 23:35:49 »
 merhaba arkadaşlar.bende foruma yeni üye oldum.2001 comfort aldım bende.benim sorunum araba sürekli hidrolik:(fren)eksiltiyo.ama herhangi bir yerinden en ufak akıntı yok.servise gittim sökmeden ana merkez ölmüş dedi.(240 ytl);neyse o gün yağı tamamlattım yaklaşık 20 gün oldu ama eksilme olmuyorservise gitmeden önce yarım litre yağ koymuştum.ana merkez ölüyse şimdi neden eksiltmedi?yardımcı olurmusunuz.bide ana merkez de sorun olusa tamiri mümkün mü?malum servis hemen parça değiştir diyo...
 teşekkürler...

Ynt: hidrolik eksiltmesi
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2007, 23:44:21 »
Aramıza Hosgeldin, Aracın hayırlı ugurlu olsun,Kazasız Belasız kullanman dileği ile. Golf 4 sahibi arkadaslar en yakın zamanda bildiklerini paylasıp yardımcı olucaklardır.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2007, 23:47:40 »
Ana merkezin içinde pas karıncalanma falan yoksa tamiri mümkün olabiliyor.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #3 : 31 Ağustos 2007, 13:23:43 »
Eksiltme olayına hakkaten dikkat et derim benim araçtada eksilme vardı bende hep ilave yapıyordum sonra baktım eksiltme kalmadı ama bu yağ nereye gidiyordu sızdıran bir yer yoktu taki arac full restorasyona ve Westinghause sökülene kadar... Benim koyduğum bütün yağlar merkezin sonundan Westinghause dolmuş hali ilede fullenincede eksiltme kalmamış :)

« Yanıtla #4 : 31 Ağustos 2007, 21:06:52 »
saolasın kardeş.peki ana merkezi mi değiştirdin?başka herhangi bir yere zarar vermiş mi?kaç paraya mal oldu.bilgi verirsen sevinirim kardeş.

« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2007, 15:15:42 »
herkese merhaba .vw ailesine yeni katıldım .golf 98 sr kullanıyorum .bişe sormak istiyorum arabam yağ eksiltiyi hidrolik eksiltiyo.eksiltmediği birşey varmı.sadece eleştirmek istedim.ama şunuda söylemeliyim ne olursa olsun golf bir efsane ve bende golf hastasıym.istesemde vazgeçemem artık .
peyzaj mim.

Çevrimdışı cengiz_mut

• 99 Golf 4 1.8 Highline Full
« Yanıtla #6 : 30 Ocak 2008, 21:56:06 »
merhaba arkadaşlar, bendede 99 Golf 4 1.8 Highline var benim arabadada fren balatalarını deyiştirdiyimden sonra hidrolik yağ eksiltiyor, bende baktı arabanın çevresine akan yağ göremedim yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler