Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Vag Tacho  (Okunma sayısı 2306 defa)

Çevrimdışı SerkanAraz

• Otomobil
    VW Golf IV
Vag Tacho
« : 26 Kasım 2016, 14:33:55 »
Arkadaşlar selam elinde vag tacho kablosu olan var mı ? Hele samsunda olan varsa ve bana yardımcı olabilirse çok memnun kalırım.Sadece kalan benzin ile gidilecek menzili gösterme özelliğini açmak istiyorum sırf 1 kerelik bişey içinde taa yurt dışından almak istemiyorum.Elinde olup başka şehirde olan varsa da belli bir miktar ücret karşılığı kullanıp geri verebilirim  :)

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
Ynt: Vag Tacho
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2016, 08:14:38 »
Peki bu programı kullanmayı biliyor musunuz? araba elinizde kalmasın??
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2016, 08:53:24 »
Arkadaşlar selam elinde vag tacho kablosu olan var mı ? Hele samsunda olan varsa ve bana yardımcı olabilirse çok memnun kalırım.Sadece kalan benzin ile gidilecek menzili gösterme özelliğini açmak istiyorum sırf 1 kerelik bişey içinde taa yurt dışından almak istemiyorum.Elinde olup başka şehirde olan varsa da belli bir miktar ücret karşılığı kullanıp geri verebilirim  :)

Araç 2001 model altı ise olmaz. Golf te Bosch kadran kullanılıyor bildiğim kadarı ile Bosch kadrana da olmuyor. VDO olması lazım.

Çevrimdışı SerkanAraz

• Otomobil
    VW Golf IV
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2016, 10:37:18 »
2003 model immo 3 kadran sıkıntı yok yani biliyorum nasıl yapılacağını :)
Ayrıca benim kadranda VDO çıktı şansıma bitek kablo ve yazılımı bulmak kaldı geriye.
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2016, 14:26:25 Gönderen: SerkanAraz »