Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: turbo temizliği  (Okunma sayısı 14623 defa)

turbo temizliği
« : 06 Ocak 2008, 00:02:19 »
slm beyler turbo temizliği nedir arabaya ne gibi zarar veya yarar saglar muhakkak yarar saglar ama ilk yapıldıgında belli bi süre cekişten bi dususluk olrmu

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
Ynt: turbo temizliği
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2008, 00:05:03 »
slm beyler turbo temizliği nedir arabaya ne gibi zarar veya yarar saglar muhakkak yarar saglar ama ilk yapıldıgında belli bi süre cekişten bi dususluk olrmu

turbo temizliği die birşey duymadım daha önceden bilgisi olan arkadaşlar yazacaktır ama benim mantığıma göre turboda temizlik felan olmaz sadece bakımı wardır icindeki burcları değişir  :tamamdir

« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2008, 00:08:12 »
bana bunu volkswagen mez soledi ama turbonun içindeki kurumları temizleme manifolt temizleme fln fln dedi vallahi tam bilmiorm neyin nesidir

« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2008, 00:09:36 »
Port Polish uygulaması olmasın sakın?

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2008, 00:10:12 »
manifolddaki kutumlar olabilir ama okadar aşırı bişe yapacağını hic sanmıyorum

« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2008, 00:13:32 »
port polish uygulaması nedir bilmiorm ama 300 milyon bi fiyat werdiler benm turboda sole bi sorun var bole devir dusunce ve sabit gidince turbo sanki birden iptal oluo son gaz yap gitmio resmen araba cekişten dusuo kapatıp acınca arabayı duzelio

« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2008, 00:34:58 »
şimdi, arkadaşım öncelikle slm lar :) sen nin araç makinaya takılıp bakılması gerekiyor  elektronik  olduğu için :tamamdir ondan sonra ne gerekiyorsa yapılmalı bence ben istanbul üsküdar kirazlıtepe mevkindeyim bana yakınsan bi bakayım istersen :sevgi: :sevgi: :sevgi: senin soruna çözüm buluruz :tamamdir

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2008, 00:48:34 »
carbon cleandir kardeşim o dedikleri ama oda 300 ytl değildir.

« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2008, 22:04:05 »
escocem ciğim c.cıleğin  dediğn bu arıza ile ne alakası olabilir  :tamamdir onun bi kere test cıhazına bağlanması gerekir :sevgi:

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2008, 23:16:36 »
escocem ciğim c.cıleğin  dediğn bu arıza ile ne alakası olabilir  :tamamdir onun bi kere test cıhazına bağlanması gerekir :sevgi:
ben konunun sahibine yazınca alıntı ile cvp vermem arkadaşım,konunun sahibide yazdıklarını bildiği için bnm verdiğim cevabın neye cvp olduğunu rahatlıkla anlar.

Benim yazdığım yazı arkadaşımızın yazdığı,aşağıdada kopyaladığım yazıya karşılık.yani daha da  kısa anlatmak gerekirse bu sorunun çözümü c.c dir diye bir şey yazmadım :)

"bana bunu volkswagen mez soledi ama turbonun içindeki kurumları temizleme manifolt temizleme fln fln dedi vallahi tam bilmiorm neyin nesidir"

« Yanıtla #10 : 07 Ocak 2008, 21:41:09 »
escocem.cığım sen güzel söylüyonda yok( alıntı  c.c  falan ) ben kızarak bişey falan anlatmadım anlıyorum sen belki ben öyle söyledim diye kızdığını ama ben bu işin içinde olduğum için ben o yüzden ne alakası var diye yazdım  :tamamdir he  turbo kurum bağladığı zaman zaten ses yapıyor bakımı bu dur  :sevgi:

« Yanıtla #11 : 07 Ocak 2008, 21:43:52 »
he  turbo kurum bağladığı zaman zaten ses  yapıyor ondan sonra ya o turbo değişir yada onarılır bakım bu dur  :sevgi: :sevgi:   

Moderatöre Bildir  81.215.134.116 

« Yanıtla #12 : 07 Ocak 2008, 21:50:44 »
saolun beyler turbo temizliğini yaptırdım bu volkswagen yetkili servislerine yeni gelen bi uygulamayms gercekten cok faydası oldu arabanın cekişi arttı resmen ama koltuk ayarımın içine etmişler uyuz oldm :) tavsiye ederim

« Yanıtla #13 : 06 Haziran 2009, 22:42:42 »
fıyatı nedır arkadasım