Gönderen Konu: Göstergelredeki aydınlatma  (Okunma sayısı 2513 defa)

Çevrimdışı PoYRaZ

• Profili Görüntüle
Göstergelredeki aydınlatma
« : 17 Mart 2009, 20:45:34 »
Arkadaşlar gecen bu sorun hakkında konuşmuştuk bi arkadaş göstergelerdeki küçük ampulleri degiştiriyorlar ve eskisi gibi oluyor demişti. Bu gün göstergeyi söktük fakat göstergenin içindeki aydınlatma lend miş ve bu lendlerden bulamadık dolayısı ile devir göstergesinin oldugu taraf gene karanlık. 
Usta ile cumartesi tekrar bakacaz biraz dolaşıp bulmaya calışacagız ama tabibulabilecekmiyiz bilmiyorum. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan varmı nerden bu lend lambaları buldu cevap verirse sevinirim.

Çevrimdışı revelation

• "Just like what you want"
    • Profili Görüntüle
Ynt: Göstergelredeki aydınlatma
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2009, 21:40:27 »
benimde kilometre göstergesi çok az bulanık. led ışık oluğunu duymuştum. ama ben de bulamadım. neyse bulamamam daha iyi. Görmek istemiyorum :D

Çevrimdışı as5338

• Profili Görüntüle
Ynt: Göstergelredeki aydınlatma
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2009, 23:23:57 »
arkadaşlar ben kendime alm kilometre saati aldım fakat yol bilgisayarı olmadığı için işie yaramadı ve satıyorum mal ettiğim fiyata çalışır durumda eğer lamba bulamazsanız ondan tedarik edebilirsiniz ben 90 euroya mal ettim size birde linkini vereyim oradanda bakabilirsiniz
http://www.sahibinden.com/vw_golf_iv_kilometre_saati_tacho_-28WQQaXQQ13093159WQQpXQQdisplayitem
bakın ilgilenirseniz başkaca fotograf çekip mail atabilirim