Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arkadaşlar fikriniz nedir  (Okunma sayısı 3107 defa)

arkadaşlar fikriniz nedir
« : 14 Aralık 2016, 00:00:29 »
arkadaşlar 2004 110 binde glfüm var confort 16v manuel bunu satıp 2002 160 binde hatasız boyasız 35500 e higline almak istiyorum.sizce değermi sizin fikirlerinizi almak ilk düşüncem olur.golf 4 ile devam etme istiyorum.sizce higline için değermi?

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
Ynt: arkadaşlar fikriniz nedir
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2016, 08:57:25 »
Arabanız trend, basic ise fark eder ama comfort ile highline arasında çok ciddi fark yok 4 kasada...
ama alacağınız araba, şimdikinden daha temiz fiyat olarak sizi etkilemeyecekse, olabilir...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı mustafa038

Otomobil
    Golf4
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2016, 18:23:28 »
Kendi aracınızı satınca arada 5 bin lira fark oluyorsa bence değmez.

Çevrimdışı clex55

• Otomobil
    Volkswagen Bora GLİ
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2016, 01:56:55 »
hacı bencede değmez . o paraya passat bulursan değer ama ;) 
mecnun bilseydi vw sevgisini severmiydi hiç leyla zillisini :)

Çevrimdışı mustafa038

Otomobil
    Golf4
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2016, 18:17:02 »
Passat olursa affetmemek lazım 😉

Çevrimdışı SerkanAraz

• Otomobil
    VW Golf IV
« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2016, 12:24:59 »
Bencede değmez.Yani highline ların çoğu benim gözlemlediğim otomatik vites.Eğer öyle bir düşünceniz varsa düşünülebilir.
Ama geri kalanı gereksiz bence.Comfort donanım zaten ağzına kadar dolu.Hem km hem modelden feragat etmenize gerek yok.

« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2016, 17:36:14 »
Diğer arkadaşların da dediği gibi hiç değmez şu an için. Hem sizin aracınız dah düşük km hem de kendi kullandığınız için alacağınız aracın ne kadar temiz olacağı şüpheli. Donanım olarak da comfort a göre aman aman bir artısı yok. Ekstra olarak da 1.8 motorun vergisi cabası olacak sizin için... Model de düşeceksiniz, belki daha değerli olabilir ama bizim ülkede malesef tekrar satmaya kalkınca zorlanacaksınız büyük ihtimal.

« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2016, 20:43:35 »
arkadaşlar evet bu otamatik bende higline da manuel pek rastlamadım.motor 1.8 degil 1.6 motor.otamatik vites sizce avantajmı degilmi şanzıman prblemleri de olaboliyor higline da durum nasıl bilmiyorum.