Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Servis lambası yanmaya başladı  (Okunma sayısı 7396 defa)

Servis lambası yanmaya başladı
« : 16 Ağustos 2009, 03:43:51 »
Arkadaşlar 2001 golf comfortline sahibiyim aracımı yeni aldım ekranda servis jet diye bir uyarı veriyor bu uyarıyı servise gitmeden söndürmenin bir yolu olduğunu duydum ama nasıl yapılıyor bilmiyorum bana yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

Ynt: Servis lambası yanmaya başladı
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2009, 12:59:36 »
Aracının yağ değişme zamanının yaklaştığı yada bir arıza olasılığı olabilir yolda bırakmaz korkma uzman bir servise götür arızayı sildir.
Golf kullanmak ayrıcalıktır...

« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2009, 14:56:00 »
Arkadaşlar 2001 golf comfortline sahibiyim aracımı yeni aldım ekranda servis jet diye bir uyarı veriyor bu uyarıyı servise gitmeden söndürmenin bir yolu olduğunu duydum ama nasıl yapılıyor bilmiyorum bana yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

selam Arkadasim,
dedigin yaziyi silmek icin yapman gereken ler,
1.Kontagi kapat ve o halde iken iki tane siyah uclari disarida olan dügmeler varya biri saat ayari icin öbürude günlük kilometreyi sifrlamak icin dir.Sen kontak kapali iken sagdaki(Kilometre yazan taraftaki dügmeye bas ve basili tutarak kontagi ac ve dügmeyi birak sonra o halde soldaki saat ayarlanan dügmeyi saga dönder ve birak ve kontagi kapat.Bu is tamamdir.Eger bazen yag servisini ve bakimlari ayari ayri oldugu icin bu islemi iki kere de yapman gerekebilir ama  ama ayni seyi tekrarlarsin
sonucu bildir

1
(*****)

« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2009, 14:59:32 »

Ayrica "SERVICE JETZT" diye yazmasi lazim
(*****)

« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2009, 00:16:06 »
çok teşekkürler sağolun sabah ilk işim bunu denemek olacak

« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2009, 19:07:08 »
selam Arkadasim,
dedigin yaziyi silmek icin yapman gereken ler,
1.Kontagi kapat ve o halde iken iki tane siyah uclari disarida olan dügmeler varya biri saat ayari icin öbürude günlük kilometreyi sifrlamak icin dir.Sen kontak kapali iken sagdaki(Kilometre yazan taraftaki dügmeye bas ve basili tutarak kontagi ac ve dügmeyi birak sonra o halde soldaki saat ayarlanan dügmeyi saga dönder ve birak ve kontagi kapat.Bu is tamamdir.Eger bazen yag servisini ve bakimlari ayari ayri oldugu icin bu islemi iki kere de yapman gerekebilir ama  ama ayni seyi tekrarlarsin
sonucu bildir

1
yardımların için sagol evet hatayı sildim
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2009, 22:17:25 Gönderen: loup »

« Yanıtla #6 : 19 Kasım 2011, 14:36:03 »
Emeğine sağlık daha başka test yada yararlı bişey varmı acaba?
WW_GTC16